Mūžībā devusies izcilā, tautā iemīļotā teātra un kino aktrise Baiba Indriksone

Kāpēc LV nevienu neapsūdz un neiesēdina par desmitu miljonu zādzībām?

Lato Lapsas jaunā grāmata par Briškenu un citiem progresīvajiem iznireļiem

Latvijas ļaudis aicina boikotēt MAXIMA veikalus- vairs neiepirkties alkatīgo, bezatbildīgo liekuļu uzņēmumā

Latvijas ļaudis aicina boikotēt MAXIMA veikalus- vairs neiepirkties alkatīgo, bezatbildīgo liekuļu uzņēmumā

Sociālie tīkli vārās pēc vakardienas raidījuma Nekā Personīga.

25.11.2013 08:55

Komentāri [391]

Lapa:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Uz rakstu ››
es 25.11.2013 11:33
kada starpiba vai cilveks no maximas-vienkarsi pec si stasta redzam, kada attieksme ir...
reinis 25.11.2013 11:34
wnk zel tadu cilveku
Ivars 25.11.2013 11:36
Šeit runa ir par to kāpēc skan trauksme bet cilvēki turpina atrasties telpās...
saulite 25.11.2013 11:36
interneta bija raksts kads buvinzenieris stastija par buvdarbu aizkulisem par loti daudzam ekam ka tas tiek celtas un jau ir uzceltas.nakoso vins piemineja alfas pazemes stavvietu kur viss esot saplaisajis.palasat medijos,tur ir pilns ar sadiem rakstiem.11.gada spice ir iebrukusi griesti,par laimi neviens nav cietis,aluksne super neto iebrukusi griesti,ta ir pavirsiba ne tikai no maximas vadibas puses,bet ari no buvfirmam kas ekas cel,paverojiet cik atra laika vini vinas uzcel,ta ka tadus karsu naminus....ar sini gadijuma pie maksimas ir bijusas kludas buvnieciba,vakar lasiju rakstu,ar to es gribeju teikt,ka ne tikai maximas vadiba ir pie vainas,bet ari buvnieki,buvfirmas un eksperti kas vispar pienem sadas ekas ekspluatacijai.ta ir nolaidiba...bet musu valsti jau katrs doma par sevi,tas ir par saviem vederiem,lai tikai nauda nak un viss.
Nikodems dēliņš 25.11.2013 11:40
Beseris vēl bija normāls, bet tā dāmīte blakām laikam bija kaut ko smagi salietojusies, jo nesa kautkādu pamatskolnieka līmeņa šļupstu. Ja jau tāds kadrs vbar vadīt Maxima zīmola un komunikāciju daļu, tad kādi ir apakšnieki?
Rasa >> Nikodems dēliņš 25.11.2013 11:46
Panoraamaa, kad Beserim prasiija, vai vins uznemas atbildiibu, atbildot ar jaa vai nee, tad kaa glums zutis izvairiijaas no atbildes...likaas, ka pat nedzird jautaajumu, maļ tik savu.Kaa var saadi straadaat atbildiigos amatos?
Lola >> Nikodems dēliņš 25.11.2013 20:55
Piektdien LTV 1 nebija labāka. Un vēl sanāca, ka pazemes autostāvvieta arī tika būvēta uz jumta. Ko tad būvēja zem veikala?
Ilona 25.11.2013 11:41
Es PAR-neiepirkšos!
Cilvēks 25.11.2013 11:43
Man rodas jautājums. Kāpēc ir jāvaino viens cilvēks pie tā ka neevakuēja cilvēkus? Ko darītu mēs paši, kad skanētu signalizācija, vai tiešām uzreiz bēgtu ārā? Ja jau esam tik grudri , tad kāpēc paļaujamies uz citiem cilvēkiem nevis paši uz sevi? Tad jau katru reizi kad dzirdam signalizāciju metīsimies ārā no ēkas ko kājas nes! Mānā bijušajā skolā signalizācija arī skanēja dažreiz pat vairākas reizes dienā, un visem bija pilnīgi vienalga.
tata >> Cilvēks 25.11.2013 11:57
Pareizi.Kasieres atbild par naudu kasēs,bet kas pārējiem ļaudīm kavēja iziešanu,visi tak dzirdēja signalizāciju.Pēc kara jau tagad visi gudri...
arnis 25.11.2013 11:45
Viņi pat tādā skumjā brīdī izceļas ar savu cinisko atieksmi pret Latvijas tautu ,kas viņiem -īpašniekiem palīdzējuši piestūķēt kontus. Gan Dievs viņus sodīs ,bet tagad mēs varam izrādīt savu attieksmi boikotējot viņu veikalus ,es arī savu karti sadedzināju
Dace 25.11.2013 11:51
Es vispar reti eju uz to veikalu,pirms traģēdijas jau sen bijs skaidrs kas tur pa fruktiem strādā,jau pēc attieksmes pret darbiniekiem..
Anna 25.11.2013 11:51
Es gan tomēr neuzskatu, ka nepieciešams kāds boikots. Nu, ko viņiem tagad teikt- apsargs bija vainīgs? Sodīs apsargu? Absurds! Pie neevakuēšanas vainojama konkrētā veikala vadība, nevis zīmols. Kādēļ tad visi turpina iepirkties Rimi- viņiem arī iegruva jumts P. Brieža ielā?! Bez nekādas signalizācijas un brīdinājuma.
Mēs nevaram zināt, vai viņi tagad aizstāv apsargu, konkrētā veikala vadību un varbūt īstenībā nemaz tāda evakuācijas instrukcija nav, bet vienkārši apsargs ir muļķis.
Atvainojiet, bet vai TIEŠĀM cilvēks, izdzirdot signalizāciju, kuru pavada teksts "nekavējoties evakuēties" 3 valodās, ir tik stulbs, ka turpina iepirkties? Kāda nozīme tam, ko saka apsargs, un ka veikala vadība ir muļķi- ir jādomā pašam par sevi! Ja kasieris saka, ka nekas nopietns nav, tad vajag padomāt ar galvu un pamest telpas NEKAVĒJOTIES. Man, personīgi, būtu stīvas kājas un es mestos bēgt, nedomājot par produktiem, ko tur atstāju.
Šajā traģēdijā zaudēju ģimenes draugu, man ir neizsakāmi žēl par visiem bojāgājušajiem cilvēkiem. Bet, trauksmes gadījumos domājiet par sevi, tikai un vienīgi par sevi un saviem mīļajiem.
Jā, protams, veikala vadība ir līdzvainīga- kāda velna pēc tika turpināts darbs veikalā, ja uz jumta un pagrabā notika būvniecība?! Maxima saka, ka tas esot bijis saskaņots un droši, bijušas pārbaudes utt. Manuprāt, šeit vainojami ir tikai un vienīgi būvnieki- nu KĀ var sabrukt kā kāršu namiņš 2 gadus veca ēka?! No kādiem, es atvainojos, sūdiem, viņa tika celta?! Esmu vienkārši šokā. Kā tad var padomju laikos un vēl senākas ēkas stāvēt un tajās dzīvot?!
Anna >> Anna 25.11.2013 12:07
kas dzirdēja, tie ļoti iespējams aizgāja. bet vietā nāca citi, kuri nebija dzirdējuši paziņojumus.
Anna >> Anna 25.11.2013 12:10
Tie, kuri bija paspējuši izbēgt, teica, ka signalizācija un paziņojums esot skanējuši pirms iebrukšanas.

Labi, nav vērts tagad diskutēt "kā būtu, ja būtu", traģēdija ir notikusi un cilvēku dzīvības neatgriest. Mēs visi tikai varam no tā izdarīt secinājumus. Par to, kā rīkoties, par to, kādā valstī dzīvojam.
OSkars 25.11.2013 11:51
Da lai tā maxima sapūst ..Ja šādi ir vadītāji tad šitos pirmos cietumā un visus kas izdeva atļaujas protams par naudu pirktās.
... 25.11.2013 11:53
tad ir jāboikote arī visas ekas , ko attiečīgās būvvfirmas ir cēlušas, jāboikote visas ēkas, kur tika iesaistīti arhitekti tie paši, kas šīs ekas celtniečībā, jāboikotē apsardzes firma, jāboikotē pašiem sevi par to, ka uz trauksmes signāliem nemākam reaģēt...ne jau Maxima ir tikai vainīga, viņa ir līzvainīga...
Ieva 25.11.2013 11:53
Lai ko arī nedarītu,sirds sāpēs tāpat.Sāp par visiem bojāgajušajiem, par tiem kuri palika bez tuvā cilvēka...
Man,personīgi ir iestājies naids pret visiem tiem neģēļiem,kas ir iesaistīti!!!Lai gan man personigi nav sakara ar siem cilvekiem, iekshaa sez liela saape par nodarito
antibiotik 25.11.2013 11:57
principā pietiktu ar 2 nedēļām, lai tas kantoris aizvērtos, pie nosacījuma, ka tiešām NEVIENS tur neiepirktos.
evi 25.11.2013 11:58
Pērcies, laimīgu taciņu! Jau vairākus gadus cenšos neizvēlēties Maxima veikalus, ja blakām ir citu firmu veikali tad labāk dodu priekšroku tiem, ja steidzīgi vaijg un nav citu variantu, tad eju, bet tad gan pērku nevisu. Tas tapēc ka esmu pirms dažiem gadiem trīss mēnešus nostrādājis vienā no viņu bāzēm un redzējis kā viss tur notiekās. Tur nekas neatbilst nevienai normai, tur viss ir tendēts pēc iespējams vairāk nopelnīt, Strādnieki tiek čakarēti kā mazie eži, bāzēs stundas pārstrādā, kautkādas mistiskas atzimju sistēmas, vārdu sakot cik gribēs tik samaksās. Biju rakstijis Darba inspekcijai, bet bez rezultāta, jo Maximai ir sava apsardze un neielaiž ar ne kuru katru aizkavē utt un pie taisnības netiku. Un par pārtiku, cik atceros mums tur uz vietas baroja un bieži bij zupas kur bij izmantoti salāti, tākā mārketos nepērku nekad salātus un nezināju ka ir tādi ar izlobītām sēkliņām. Tad vienreiz prasu vienam kapēc rosoļņikā tādas sēklas un viņš man atbild " kas tu nezini tie tak tie vecie salāti, majonēzi noskalo un zupā iekšā un ka viņam sieva arī strādājot vienā Maximā kur tos salātus taisot vecos noskalojot pieliekot daļu svaigus jaunu majonēzi virsū un uz veikalu atpakaļ" Cik redzēju tur visi tika čakarēti, gan strādnieki, gan piegādātāji. Vienreiz saindējos pēc tādām pusdienām, tas bij pēdējais piliens lai turpinātu tur darbu......
Jānis Laizāns 25.11.2013 11:58
Drausmonīga ir Maximas pārstāvju attieksme un vainas nogrūšana citiem. Žēl to Maximas parastos darbiniekus, bet arī es vairs tur neiepirkšos
Alise 25.11.2013 12:00
Vismaz 10 dienas es šai veikalā noteikti neiešu! Pēc tam domāšu no viņu vadības attieksmes pret šo notikumu! Nepavisam viņi nav balti pūkiani kā sevi cenšas pasniegt! Un daudz kas jau pirms tam ir bijis-izmantot darba spēku kā vergus, bet šis ir pēdējais!
..... 25.11.2013 12:01
Jā jūs aicināt cilvēkus vairs neiepirkties Maxsimas veikalos boikots . Labi bet kāpēc jūs neesat tik vienoti un neboikotējiet katru valdības nepieņemamos likumus vai nodokļu paaugstināšanu. Maxsimas veikala traģēdija būs tikai ppupu mizas salīdzinājumā ar to kas mūs visus sagaida pēc Jaunā gada. Cik tad cilvēku aizies no šīs dzīves nevarēdami samaksāt par visu ko prasīs valsts, bankas , elektro kompānijas, slimnīcas utt.Labi izputināsim Maxsimu bet cik cilvēku paliks bez iztikas līdzekļiem bez algām. Varbūt kas aicina lai boikotē šo veikalu var iedot darbu šiem nevainīgajiem tautiešiem, vai jūs maksāsiet viņu ikmēneša maksājumus, uzturēsiet tās ģimenes?Izskolosiet viņu bērnus? Tās muļķības arī Rimi veikalā tā varēja notikt, un Topā arī.Kas par šo traģēdiju ir vainīgs saņems sodu bet ne jau jūs esat soģi lai ar to nodarbojas kas ir tiesīgs to darīt, tik pat labi es visus varu aicināt neejiet uz darbu lai boikotētu likumu kas sāks darboties pēc Jaunā gada par eiro ieviešanu , nodokļu paaugstināšanu,utt.
bube >> ..... 25.11.2013 12:06
BEY MAXIMA JAU TELPAS TIKAI IREJA! BUVEJA KOMPANIJA RE&RE UN VINIEM IR JAATBILD. TAS TIESAM VAREJA NOTIKT JEBKURAA VEIKALA..
evi >> ..... 25.11.2013 12:12
Protams ka tā notikt varēja jebkur... Bet tie kas tur ir bijuši strādājuši maximās zin ko runā.. iet runa par attieksmi.
evi >> ..... 25.11.2013 12:18
Bet Maxima pareizi rīkojoties varēja novērst upurus vai samazināt... , bet viņiem galvenais bij pelnīt naudu.... tāpēc viņiem arī jāuzņemās attbildība
Liga 25.11.2013 12:03
Lai Dievs mus visus pasarga! Ari es tur vairs neiepirksos.
lisa 25.11.2013 12:04
un ka ar parejam iestadem skolam u t t tur parbaudes nav jariko

Komentāri [391]

Lapa:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

Komentāri[]

Mēneša VIDEO

Play
Komentari[]

Mēneša GALERIJA

Komentari[]

Mēneša KOMENTĀRS

Pusotru mēnesi pirms Eiroparlamenta vēlēšanām pie lasītājiem dodas Lato Lapsas un Kristīnes Bormanes grāmata par progresīvajiem iznireļiem

autors:antiprogresīvais
komentars: Kāpēc nav par idioti Loginu ne vārda?