Šova "OKartes Skatuve" lielkoncerts Liepājā

Šī gada 28.decembrī plkst.19:00 LOC Arēnā grandiozu lielkoncertu saviem faniem un atbalstītājiem sniegs LMK un LNT iemīļotā šova "OKartes Skatuve" dalībnieki. Lielkoncertā piedalīsies visas sešas "OKartes Skatuves" grupas un katra spēlēs savus lielākos šovā tapušos hītus.

Šova "OKartes Skatuve" lielkoncerts Liepājā
Komentāri[1] 06.12.2011 23:21

Grupas "4Vēji", "T-Band", "nu un" un "Jātnieki" uzstāsies pilnā sastāvā, grupa "Kā viens" koncertā nolēmuši uzstāties kā duets - savus atbalstītājus priecēs Inga Karpiča un Ivars Kļaviņš, bet grupa "Zvaigžņu Zagļi" koncertēs trijātā - uz skatuves kāps grupas kodols Marta Ritova, Kikī Pāže un Gints Cālītis.

"Šis ir lielisks noslēgums četru mēnešu darbam, es koncerttūri gaidu ar satraukumu, bet patīkamu satraukumu, jo klātienē mēs nekad neesam uzstājušies tik lielas auditorijas priekšā. Brīži kad pie mums šovā ciemos nāca mūsu fani un atbalstītāji bija ļoti sirsnīgi un jauki, es ļoti gaidu tikšanos ar viņiem," saka grupas "Zvaigžņu Zagļi" dalībniece Marta Ritova.

"Liepāja un Ventspils ir pietiekami tālu, ne visiem bija iespēja atbraukt pie mums uz Rīgas kinostudiju, tāpēc mēs, grupa "4Vēji" un visi pārējie OKartes Skatuves dalībnieki tagad braucam pie jums!" saka "4Vēji" dalībnieks Mārtiņš Ruskis.

Viens no spilgtākajiem grupas "nu un" dalībniekiem Nauris Brikmanis kopā ar kolēģiem jau nopietni sākuši gatavoties tūres koncertiem. "Nepacietība un saviļņojums, tās ir sajūta, kas šobrīd valda manī. Mēs jau esam sākuši plānot savu uzstāšanos, ļoti nopietni strādājam pie katras detaļas, lai mūsu uzstāšanās būtu vienreizēja un neaizmirstama."

Nauris atzīst, ka viņš visvairāk gaida koncertus Valmierā un Ventspilī, jo šova laikā grupa "nu un" šajās pilsētās jau koncertēja un publika viņus uzņēma ar milzīgām ovācijām, Valmieras klubā "Cill Inn" pat tika pārspēts apmeklējuma rekords.

Koncerta sākuma laiks Liepājas Olimpiskajā centrā ir plkst.19:00, lai visu vecumu faniem un atbalstītājiem būtu iespēja atnākt un priecāties kopā ar saviem elkiem, tāpat koncertā pieejamas gan stāvvietas, gan sēdvietas.

Pirms koncerta būs iespēja satikt pašus dalībniekus, fotografēties ar viņiem, iegūt autogrāfus, iegādāties īpašas draugu aproces ar mīļākās grupas nosaukumu, kā arī nopirkt "OKartes Skatuves" albumu. "OKartes Skatuves" labāko šovā tapušo dziesmu albums lejuplādēšanai jau pieejams portālā DoReMi. Pirmo tūkstoti biļešu uz koncertu varēs iegādāties par draudzīgu cenu - tikai četriem latiem, bet vēlāk cena tiks paaugstināta. Biļetes uz "OKartes Skatuves" koncertu var iegādāties visās "Biļešu Servisa" ( www.bilesuserviss.lv ) kasēs, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
ha 08.12.2011 11:08
Sākas Rača biznesa plāns!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss