Andris Kivičs pieņem "OKartes skatuves" izaicinājumu

Andris Kivičs ir pieņēmis Lienes Bērziņas "OKartes Skatuves" koncertā mesto izaicinājumu, un jau rīt, 1.novembrī, mūziķis ievāksies šova dzīvoklī.

Andris Kivičs pieņem "OKartes skatuves" izaicinājumu
Komentāri[12] 31.10.2011 12:12

Sestdienas "OKartes Skatuves" koncertā Andris Kivičs duetā ar Laimu Graudu vakara starpposmā uzstājās ar dziesmu "Paliec te pat", kā arī mūziķis bija ieradies atbalstīt grupu "Kā Viens".

Uz Lienes Bērziņas jautājumu, vai viņš varētu nedēļas laikā sarakstīt dziesmu, mūziķis, nevilcinoties, atbildēja ar pārliecinošu, jā. Andra Kiviča pašpārliecinātību Liene Bērziņa izaicināja ar avantūrisku piedāvājumu, nedēļu dzīvot šovā. Mūziķis piekrita un apsolīja, ka ir gatavs iejusties šova dalībnieka ampluā. Andris Kivičs ne tikai kā pilntiesīgs dalībnieks nedēļu pavadīs šova dzīvoklī, bet viņš arī pārbaudīs savus spēkus, šajā īsajā laikā sarakstot dziesmu un to prezentējot sestdienas koncertā.

Šova "OKartes Skatuve" šī vakara tiešraidē pulksten 21.00 starp visām burvīgajām šova meitenēm tiks izraudzīta viena, kura nesīs Mis "OKartes Skatuves" godu.

Šajā sievišķīgajā sacensībā piedalīsies visas šobrīd šova "OKartes Skatuves" dzīvoklī dzīvojošās meitenes. Atšķirībā no ierastajiem skaistuma un talanta konkursiem Mis "OKartes Skatuve" nebūs spriedzes pilns sacensības konkurss, kurā sievietes konkurences vārdā ir gatavas uz visu. Meitenes piedaloties Mis "OKartes Skatuve" konkursā drīzāk parodēs šāda tipa konkursus.

Šova daiļā dzimuma pārstāvēm veltītā tematiskā vakara programmā meitenes pārbaudīs savu varēšanu piecu dažādu kategoriju uzdevumos:

1. Daiļlasīšanas konkurss (Dzejolis, proza, epifānijas utt.)

2. Veiklības pārbaude (Veiklības stafete uz laiku)

3. Viktorīna (10 jautājumi)

4. Deja (Meitenes iestudē solo dejas priekšnesumu)

5. Talants (Viss izņemot dziedāšanu)

Meiteņu rezultātus vērtēs visi "OKartes Skatuves" dzīvoklī mītošie puiši, kuri par katru uzdevumu piešķirs attiecīgu punktu skaitu. Žūrijas priekšsēdētāja un Mis "OKartes Skatuve" vakara vadītāja ampluā iejutīsies neviens cits kā "OKartes Skatuves" patrons Haris.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
demo 01.11.2011 09:04
Kivičs ierullēs, maz neliksies, tas ir pareizais kadrs.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss