Didža BORDO un Kikī pirmais sekss aiz muguras

Šorīt viens no diviem grupas "nu un" dalībniekiem Didzis Bordo, kurš tika izbalsots šajā nedēļā, līdz ar to grupai "nu un" beidzot pastāvēt šova "OKartes Skatuve" ietvaros, sniedza savu pēdējo interviju.

Didža BORDO un Kikī pirmais sekss aiz muguras
Komentāri[36] 05.12.2011 12:34

Didzis atzina, ka viņam ir īpaša sajūta, šorīt dodoties prom: "Tikt līdz galam būtu bijis labāk, bet tas nebija pašmērķis."

 Didzis arī atklāja, ka šovs "OKartes Skatuve" bija viens no galvenajiem iemesliem neatgriezties Ķīnā. Arī tagad, pēc šova beigām, Didzis sola vismaz gadu palikt Latvijā un atlikt savu plānu doties uz ASV, jo viņam ir vēlme līdz galam novest savas idejas.

VIŅI DARĪJA TO KAMERU PRIEKŠĀ! Pagaidām vēl nav publiskots video, kurā redzams kā Kikī un Dzidzis Bordo nodarbojas ar seksu

Lai gan sadarbība ar grupu "nu un" turpināsies, kā primāro mērķi Didzis min savu solo karjeru, kas dotu iespēju radīt bez kompromisa mūziku.

Kā liekāko ieguvumu šovā Didzis min iegūtu lielāku brīvību pret sevi, kas radusies, šovā pārkāpjot daudzām robežām. Cilvēciski Didzis uzvaru šovā novēl visiem, izņemot grupu "Kā Viens".

Savukārt, lai gan viņu mūzikas stils Didzim nav saistošs, viņš uzvaru novēl "Jātniekiem": "Tas būtu labs šova atrisinājums, ja vienīgā uzvara, ko "Jātnieki" izcīnītu būtu finālā."

Vairāk:okartesskatuve.lv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
! 10.12.2011 21:12
Tie, kas te piesauc ētiku, domāju, ka adresēt to vajag šova organizētājiem! Mīlēties mūsdienās vairs nenozīmē mājās, tumsā, zem segas! Jaunieši bija noilgojušies un, lai jau šiem tiek. Kur problēma? To video publicēt nevajadzēja- lētu sensāciju ieguva šova veidotāji!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss