Didzis BORDO:«Šad un tad ar Kiki guļam arī kopā...»

«Vienā vakarā tā vienkārši sanāca – mēs viens otrā ieskatījāmies,» PDz smaidot atklāj grupas Zvaigžņu Zagļi dalībniece Krisīne Pāže jeb Kikī, kas ienākot šovā par savu mīļoto puisi vēl sauc deviņpadsmitgadīgo Jāni Dvinski.

Didzis BORDO:«Šad un tad ar Kiki guļam arī kopā...»
Komentāri[9] 27.10.2011 09:38

Simpātijas, kas šovā uzvirmoja Kiki un Didža starpā, meitenes divu gadu attiecībām reālajā dzīvē pielika punktu. «To, vai un kādas ir šīs attiecības, varēs nodefinēt tikai tajā brīdī, kad šovs būs galā,» savu draudzību ar Didzi komentē Kiki.

«Šobrīd mums vienkārši ir tādi apstākļi, kas to visu ir veicinājuši,» meitenes teikto turpina grupas nu un dalībnieks Didzis Bordo. «Pieļauju iespēju, ka lielākā daļa no šova dalībniekiem ne ar vienu citu iepriekš nav dzīvojuši kopā tik intensīvi, kā šobrīd to te darām visi mēs. Mēs kopā ceļamies, kopā ēdam brokastis un kopā mazgājamies. Loģiski, ka ar laiku izveidojas pieradums – pret vienu lielāks, pret otru mazāk, bet pieradums ir,» atzīst Didzis, kas ienākot šovā biju no attiecībām brīvs puisis. Uz jautājumu, kas pusi piesaista septiņus gadus jaunākajā Kik, Didzis nevilcinoties atbild: «Mani saista tas, ja cilvēks ir patiess un īsts. Ja viņš nemēģina sevi tēlot. Nemēģina būt par kaut ko, kas patiesībā nav. Ja cilvēks ir stulbs, tad man viņš daudz labāk patīk, esot stulbs, nevis mēģinot būt baigi inteliģents. Tieši šīs lietas es novērtēju arī Kristīnē!»

Taujāta par simpātijām pret Didzi, Kik manāmi samulst: «Es nezinu, kā lai to tā skaistāk pasaka...» «Nu, nesaki skaisti, saki vienkārši,» pamāca puisis un meitene turpina: «Didzis ir ļoti dziļš cilvēks, kas ir patīkami. Novērtēju viņā arī dabiskumu un to, ka visu, ko Didzis dara, viņš dara no sirds. Visam, kas saistīts ar mūziku, viņš pieiet patiešām ļoti nopietni.»

Uz jautājumu, vai puisis šobrīd nejūtas vainīgs Kiki bijušā drauga priekšā, kam pāris nedēļu laikā ir pamanījies nocelt meitenei, Didzis atbild: « Man nav kauns šovā darīt to, ko es daru, jo esmu pilnīgā saskaņā ar visām darbībām, kuras līdz šim esmu šeit veicis. Jebkādu attaisnošanos nevienam parādā nejūtos. Es sapratu, uz ko nācu, attiecīgi mani baigi nepārsteidz tas, kas notiek šovā. Manuprāt, viss ir atkarīgs no cilvēka spriešanas līmeņa. Ir taču pārīši, kuros, ja viens aiziet un aprunājas ar kādu citu, atvadoties viņu apskaujot vai sabučojot, otrs momentā uzsprāgst. Latvijā tas, manuprāt, baigi raksturīgs ir tieši džekiem! Tāds slimīgs privātīpašniecikums.» Didzim tāda neesot. «Es vispirms veidoju attiecības ar cilvēku, nevis attiecības puisītis un meitenīte. Attiecības man tas liekas vissvarīgākais – lai no sākuma ir kaut kāda cilvēciskā saprašanās un tikai tad nāk viss pārējais. Līdz ar to visas attiecības, kas man ir bijušas, nav noslēgušās ar kaut kādiem naidiem,» atklāj puisis, kuram garākās attiecības esot bijušas četru gadu garumā. Uz jautājumu, vai Didzis un Kiki kopā ir arī naktīs, guļot, puisis atbild: «Citreiz guļam!» Kamēr pārējie šova dalībnieki PDz atklāj – Kiki bieži guļot Didža gultā, pati meitene smaidot pavēsta: «Mums vienkārši nav iespējams sabīdīt kopā gultas kā to izdarīja Elvis ar Aneti, jo Didzis guļ divstāvīgā gultā. Kas attiecas uz kamerām – sākumā jau bija kā bija. Jā, mēs slēpāmies, taču tagad... nu, ko tur vairs slēpt? Viss jau tāpat ir redzams. Turklāt esmu arī sapratusi, ka, jo vairāk no tām mēģina izvairīties, jo lielākās problēmās pēc tam var iedzīvoties,» atzīst Kik, kas šovā saņēma aizrādījumu par naksnīgu bučošanos ar Didzi koridorā, kurā nav kameru.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
ak 29.10.2011 12:52
Taču ejiet gulēt un neskatieties! Kas Jums to liek pret savu gribu darīt?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss