Aishas akustiskajam Ziemassvētku koncertam izsludināts papildkoncerts

Šī gada 26.decembrī pulksten 16:00 LOC Rožu zālē paredzētā Aishas akustiskā Ziemassvētku koncerta "Kur saputināts miers…" organizatori ir izsludinājuši papildkoncertu.

Aishas akustiskajam Ziemassvētku koncertam izsludināts papildkoncerts
Komentāri[2] 14.12.2010 10:47
Papildkoncerts norisināsies LOC Rožu zālē 26.decembrī pulksten 19:00.

Aishas akustiskie koncerti notiks īpaši mājīgā un ģimeniskā atmosfērā, un to sniegums būs ļoti personīgs pašai dziedātājai. Kopā ar ģitāristu Kasparu Ansonu dažādu ģitārspēļu izpildījumā tiks izdziedātas skaistākās Ziemassvētku dziesmas. Būs dzirdami arī pavisam jauni skaņdarbi, kuru autori ir abi jaunie mākslinieki.

Koncertos, kuru režisors ir Juris Jonelis, ir gaidāms arī kāds viesis. Kurš tas būs? Lai paliek kā mazs Ziemassvētku pārsteigums!

Aishas akustisko Ziemassvētku koncertu organizatori "Mikrofona ieraksti" informē, ka biļešu tirdzniecība uz Aishas papildkoncertu 26.decembrī pulksten 19:00 LOC Rožu zālē ir uzsākta. Biļetes uz papildkoncertu iegādājamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā, Latvijas 1.rokkafejnīcā un Rimi Ostmala teātra kasē un Liepājas teātrī. Biļešu cena sākot no 5 Ls.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
interesanti... 15.12.2010 11:20
Papildkoncerts??? Hmmm, uz to pašu jau vēl nav iztirgotas biļetes!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss