AISHA tikusi pie jauna partnera (FOTO)

Dziedātāju Aishu jeb Aiju Andrejevu redzēsim koncertprogrammā "Latviešu kino zelta dziesmas". Vakar mūziķa Aigara Grāvera ierakstu studijā Aisha satika savu jauno partneri...

AISHA tikusi pie jauna partnera (FOTO)
Komentāri[13] Bilžu galerija[20] 15.09.2010 10:58

Koncertprogrammā "Latviešu kino zelta dziesmas" piedalīsies arī sieviešu mīlētais dziedātājs Ingus Pētersons, kurš sadziedāsies ar Aishu.

Kā novēroja VIPi, tad dziedātājai Aishai nebija nekādas grūtības sastrādāties ar pieredzes bagāto un populāro tenoru Ingu Pētersonu.

Atgādināsim, ka no 12. novembra koncertos būs dzirdamas populāras melodijas no dažādu laiku latviešu kinofilmām, kuras brīnumainā kārtā nenoveco, bet turpina priecēt visu paaudžu klausītājus.

PROCESĀ!!! Ingus Pētersons un Aisha

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
ES 22.09.2010 10:24
Man arī patīk Aisha,pat ļoti.Vislabākā patreiz ...manā skatījumā...Lai veicas!Tiešām malacis.Pēc viņas uzstāšnas zvaigžņu šovā ar Vari Vētru vairs uz Olgu(piedod ,Olga)negribēsies skatīties.Tas nav tikai tāpēc,ka jaunāka.Aishai piemīt kaut kas tāds kas nav citām...Nepārprotiet,es neesmu vīrietis un novirzes no normas man arī nav,Tas vienkārši ir skatuviskais šarms...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss