FREIMANIS un AISHA aizstās Zemgalu un Rajecku

Pēc neoficiālas, bet absolūti drošas informācijas saviem lasītājiem atklājam divu ļoti populāru estrādes mākslinieku vārdus, kuri šovā Dziedi ar Zvaigzni uzstāsies Olgas un Viktora vietā. Šāds gadījums notiek pirmo reizi mūsu valsts šovbiznesa vēsturē.

FREIMANIS un AISHA aizstās Zemgalu un Rajecku
Komentāri[19] 17.09.2010 13:01

Portālam VIPi.lv tapuši zināmi mākslinieki, kuri aizvietos Viktoru un Olgu TV3 dziedāšanas šovā. Šo ekskluzīvu VIPiem izdevās uzzināt no kādas ar TV3 šovu saistītas personas, kuras identitāti mēs neizpaudīsim.

Eolikas koncerttūre tālajos Eiropas koridoros esot bijusi ieplānota jau sen. Nav zināms, kā šova producenti pieņēmuši šādas "atlaides".

Olga un Viktors šovu pamet patiešām ekskluzīvā kārtā: uz vienu nedēļu!  Protams, gadījumā, ja aizvietotāji ar partneri tiks izbalsoti, tad pāris skaitīsies šovu pametis. Taču visticamāk tā nenotiks, jo jauninājumi šovā iekarošot neviltotas skatītāju simpātijas.

Šis ir pirmais gadījums (vai varbūt arī "negadījums") Latvijas šovbiznesa vēsturē, kad kādā šovā tiek piedāvāta ekskluzīva iespēja aizvietot kādu mākslinieku vai dalībnieku!

Pārī ar mūsu daiļo policisti Lindu Neimani-Zobenu dziedās meiteņu elks, komponists un dziedātājs Mārtiņš Freimanis.

Duetā ar Vari Vētru uzstāsies mūsu foršā un visiem tik iemīļotā dziedātāja Aisha.

Lai arī abiem estrādes māksliniekiem nav Olgas un Viktora milzīgā 30 gadu skatuves pieredze, tomēr šī svētdiena solās būt ļoti, ļoti interesanta.

Plkst. 20.30 kanālā TV3!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
etnies 19.09.2010 22:59
Tas labi,man vini nepatik tik loti ka sie abi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss