„VEF Rīga” pievienojas Valters, Grafs un Bertāns

10.augustā, basketbola klubam „VEF Rīga” ir pievienojušies trīs valstsvienības līmeņa Latvijas spēlētāji: viens no pērnā sezonas līderiem, pieckārtējs Latvijas čempions Sandis Valters (attēlā); nacionālās izlases spēlētājs, četrkārtējs Latvijas čempions Raitis Grafs un jaunais talants, kurš par valsts čempionu pagaidām kļuvis vienu reizi, Dairis Bertāns.

„VEF Rīga” pievienojas Valters, Grafs un Bertāns
Komentāri[4] 11.08.2010 08:00

VEF Rīga” galvenais treneris Rimas Kurtinaitis: „Esmu gandarīts par noslēgtajiem līgumiem, jo visi šie spēlētāji teicami iederas tajā spēles koncepcijā, ko esmu paredzējis nākamajā sezonā Rīgas „VEF” īstenot.

 

Sandis Valters ir labs uzbrucējs un labi spēlē arī aizsardzībā. Viņš būs ļoti noderīgs palīgs komandai. Savukārt Raitis Grafs jau no jauniešu vecuma ir bijis viens no perspektīvākajiem centriem Eiropā. Viņš ir labas klases spēlētājs. Es sekoju līdzi Grafa karjerai Šauļos, viņš atstāja labu iespaidu. Raitis būs mums labs palīgs Eiropas kausu u.c. spēlēs.

 

Dairis Bertāns savukārt ir jauns un perspektīvs basketbolists ar ļoti lielām darbaspējām. Ja viņš turpinās tā strādāt, tikpat nopietni kā līdz šim, izaugsme turpināsies un tiks sasniegti augsti rezultāti. Biju Daira treneris šā gada prestižajā "Adidas Eurocamp" nometnē Trevizo, kur vēlreiz pārliecinājos par viņa talantu. Nometnē ar pārējiem treneriem veidojām spēlētāju top 50 un D.Bertāns vienmēr bija starp tiem.”

 

Kā zināms, „VEF Rīga” jau ir parakstījis līgumu ar valstsvienības spēlētāju Kasparu Bērziņu, kā arī nākamo sezonu Vefiņa sastāvā aizvadīs arī Gatis Jahovičs un Andreja Šeļakovs. Tāpat klubam pievienojies arī amerikāņu uzbrucējs Patriks Sanders.

 

 

Modele Elīza Kaurāte un basketbolists Sandis Valters

  

Sandis Valters (1978) – pieredzējis nacionālās valstsvienības spēlētājs, pieckārtējs Latvijas Basketbola līgas čempions. Spēlējis jauniešu izlasēs visos vecumposmos: U-16, U-18 un U-22. Latvijas izlasē debitējis 1998.gadā. Latvijas valstsvienības sastāvā izcīnījis 14.vietu 2005.gada EČ (Eiropas čempionātā) un 13.vietu 2007.gada EČ.

Spēlējis: BK „Brocēni”; "Skonto"; TBB Trier (Vācija);  TSK Wuerzburg (Vācija); Mariupoles "Azovmash" (Ukraina); „ASK Rīga”;  Imolas "Aget" (Itālija); „VEF Rīga”. Latvijas vicečempions.

Raitis Grafs (1981) – valstsvienības spēlētājs, četrkārtējs Latvijas čempions ieguvis Polijas kausu (Vroclavas "Slask", 2005). Spēlējis Latvijas U-16, U-18 un U-19 izlasēs, Latvijas izlasē debitējis 1997.gadā. Izcīnījis 8.vietu 2001.gada EČ), 13.vietu 2003.gada EČ, 14. vietu 2005.gada EČ un 13.vietu 2007.gada EČ.

Spēlējis BK „Brocēni”, Valparaiso universitātē (NCAA), Oostendes „Telendus” (Beļģija), BK „Ventspils”, „ASK Rīga”, BK „Šiauliai”. Baltijas līgas bronzas medaļas ieguvējs, Latvijas vicečempions.

Dairis Bertāns (1989) – nacionālās valstsvienības spēlētājs, spēlējis arī Latvijas visu vecumu Latvijas junioru izlasēs, 2007.gada EČ U-18 izlases sastāvā izcīnīta bronza.

Spēlējis BK „Valmiera”; BK "ASK/Juniors", „ASK Rīga”, BK „Ventspils”.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
FHM 12.08.2010 20:40
atkal Valters ar to Zverevu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss