Valdis VALTERS un Armands PUČE kļuvuši par radio DJ "Radio 101"

No "Radio SWH" aizgājušo darbinieku jaunajā radiostacijā "Radio 101", sākot no pirmdienas, ikviens varēs sekot līdzi sporta raidījumam "Overtime", kuru vadīs žurnālists Armands Puče un basketbola kluba "VEF Rīga" ģenerālmenedžeris Valdis Valters, vēsta radiostacijas interneta mājaslapa.

Valdis VALTERS un Armands PUČE kļuvuši par radio DJ "Radio 101"
Komentāri[4] 17.06.2010 16:49

Raidījums "Overtime" būs iknedēļas sporta apskats par dažādiem notikumiem sportā gan profesionāļiem, gan vienkārši sporta cienītājiem un būs dzirdams "Radio 101" ēterā katru pirmdienu no plkst.17 līdz plkst.18.

"Bija nepieciešams revolucionārs radio, lai beidzot piedāvātu citādu skatījumu uz sporta virtuvi. Ir tik daudz lietu, kas tiek noklusētas, bet tautai būtu tiesības zināt. Mēs visu celsim gaisā, un šis nebūs raidījums par to, cik, kurš un kā guvis vārtus - to var arī sameklēt internetā. Mēs analizēsim to, kas slēpjas zem katra rezultāta!" atzinuši abi raidījuma vadītāji.

Jau rakstīts, ka "Radio 101" sāks skanēt 21.jūnijā 101 megaherca frekvencē Rīgā un būs dzirdams 60 kilometru rādiusā ap Rīgu. "Radio 101" būs dzirdams arī Limbažos (103 FM), Valmierā (103,4 FM), Smiltenē (103,1 FM), Cēsīs (104,7 FM) un šo pilsētu apkaimēs. Iecerēts, ka drīzumā "Radio 101" skanēs arī Kurzemē - Liepājā un citu pilsētu apkaimē.

Kā ziņots, maija sākumā gandrīz pilnībā nomainījās "Radio SWH" dīdžeji un bijušie radio darbinieki nolēma "veikt apvērsumu radio tirgū" un veidot jaunu radio. No "Radio SWH" aizgājušie dīdžeji - Māris Žigats, Artis Volfs, Egons Reiters un Toms Grēviņš - nolēmuši veidot jauna veida radio. Vēlāk viņiem pievienojās arī Eduards Švāns un Gustavs Terzens.

Iepriekš "Nozare.lv" Žigats atklāja, ka jaunās radio stacijas īpašnieki no "Radio SWH" aizgājušie dīdžeji un daļa finansējuma jaunā medija izveidei nāk no bijušajam "Radio SWH" finanšu direktoram Edgaram Mencim piederošā uzņēmuma SIA "TeleMedia Centrs".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
Silly 18.06.2010 13:53
Panemiet tacu ari kadu meiteni DJ! Citadi vieni dzeki, sak palikt neinteresanti.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss