Valdis Valters atbalsta MIELAVA rīcību, bet latviešus nosauc par kompleksainiem

"Nesaprotu, ko cilvēki uzmetušies virsū Mielavam, lai katrs dzied kur grib un kad grib, tā latviešu tauta tomērt ir kompleksaina," šodien portālā twitter ierakstījis bijušais "VEF Rīga" galvenais treneris Valdis Valters.

Valdis Valters atbalsta MIELAVA rīcību, bet latviešus nosauc par kompleksainiem
Komentāri[23] 11.05.2010 16:00

Dziedātājs Ainars Mielavs 8. maija vakarā uzstājās Otrā pasaules kara beigu 65. gadadienas svinībās pie Uzvaras pieminekļa.

"Pēdējās dienās man cilvēki jautājuši par drosmi uzstāties šeit ... Lai jau būtu, bet es domāju, ka tādā gadījumā vārds "drosmīgs" attiecas arī uz tiem latviešiem, kas šovakar atnākuši pie Uzvaras pieminekļa. Paldies, ka esat kopā cilvēkiem, kas piemin Otrā pasaules kara upurus," sacīja Mielavs un tad sāka runāt krievu valodā.

Jautāts, kāpēc izlēmis piedalīties pasākumā, Mielavs pēc koncerta preses pārstāvjiem atbildēja īsi:"Ziniet, man tas liekas pilnīgi pašsaprotami, un es neesmu komentējis un arī negrasos to komentēt! Ja kādam cilvēkam nav skaidrs, kāpēc būtu jāpiemin Otrā pasaules kara upuri, tad man nav, ko piebilst."

Interesanti, ka arī Jānis Stībelis mainījis savu viedokli. "Uh, ko tik tie žurnālisti nesaraksta?!? Sviests! Kā var sagrozīt teikto! Es nenosodu Ainaru Mielavu par viņa izvēli uzstāties 8. maijā," portālā twitter dusmojas Stībelis.

Seko mūsu aktualitātēm portālā Twitterhttp://twitter.com/vipilv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [23] ››
ss 12.05.2010 11:10
Dzīvojam tak brīvā valstī-katram ir tiesības izvēlēties!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss