"Dziedošās ģimenes" popularitātes ziņā apsteidz "Koru karus 2"

Augusta mēnesī kanālam LNT Latvijas iedzīvotāji, kas vecāki par 4 gadiem ir veltījuši visvairāk laika un, tas ir 16.9% no kopējā TV skatīšanās laika. Kā arī augusta mēnesī, skatītāko pārraižu topā pirmās piecas vietas ieņem LNT pārraides!

"Dziedošās ģimenes" popularitātes ziņā apsteidz "Koru karus 2"
Komentāri[39] 09.09.2009 14:00

Ar prieku un lepnumu varam teikt, ka Latvijā skatītākā pārraide augusta mēnesī ir LNT jaunās sezonas sirsnīgākais projekts – „Dziedošās ģimenes”, ko vidēji vērojuši 12,9% Latvijas iedzīvotāji, kas vecāki par 4 gadiem.

 

Otro vietu ieņem konkursa „Jaunais Vilnis 2009” noslēguma koncertu translācijas. Savukārt, trešo vietu ieņem „LNT Ziņas” svētdienā, bet ceturto „LNT Ziņas” darbdienu vakaros. Turklāt augsto piekto vietu augusta mēneša skatītāko pārraižu topā, jau ar pirmo raidījumu pēc vasaras atvaļinājuma, pārliecinoši ieņem analītiskais raidījums „LNT Ziņu Top 10”. LNT Ziņu dienests ir vadošais ziņu dienests Latvijā un, šie dati vēlreiz apstiprina, ka skatītāji ir novērtējuši LNT Ziņu dienesta profesionalitāti, kvalitatīvo darbu un spēju ātri reaģēt uz valstī notiekošo.

 

Īpaši lielu paldies jāsaka skatītājiem, kuri TV ekrānos izvēlas Latvijā ražoto preci, jo starp 5 skatītākajiem raidījumiem augusta mēnesī 4 pozīcijas ieņem šeit pat, Latvijā, kanālā LNT veidoti raidījumi un ziņu pārraides. Īstas emocijas, patiesums un objektīvs ziņu pasniegšanas veids spēj uzrunāt šodienas skatītājus.

6.septembrī, LNT ekrānos bija baudāmas patiesas un pozitīvas emocijas šī rudens sirsnīgākā projekta "Dziedošās ģimenes" otrā pusfināla tiešraidē. Īstu patiesumu un profesionalitāti projektā rada tas, ka ģimenes nebaidās kāpt uz skatuves, lai dziedātu un spēlētu mūzikas instrumentus dzīvajā. Šis faktors projektam piešķir īpaši sirsnīgu nozīmību un atzinību gan skatītāju, gan profesionālu mūziķu vidū. No otrā pusfināla 12 ģimenēm pēc žūrijas un skatītāju balsojuma tālākai dalībai tika izvirzītas 6 ģimenes: Tīsu, Krastiņu, Legzdiņu, Eglīšu, Dukuru un Igauņu ģimenes.

Jau šo svētdien, 13.septembrī, plkst. 20:20 sāksies Lielie dziedāšanas svētki. Tajos dalību uzsāks 12 ģimenes, kuras projekta divos pusfinālos ieguva vislielāko žūrijas un skatītāju atbalstu, un tās ir:

Sudmaļu ģimene no Liepājas, Beitiku ģimene no Limbažu rajona Pāles, Grīnhofu ģimene no Ogres, Vītolu ģimene no Madonas rajona Liezēres pagasta, Eriņu ģimene no Rēzeknes rajona Dricāniem, Riču ģimene no Rīgas, Tīsu ģimene no Talsiem, Krastiņu ģimene no Valmieras, Legzdiņu ģimene no Dobeles rajona Jaunbērzes, Eglīšu ģimene no Alūksnes, Dukuru ģimene no Cēsu rajona Raiskuma un Igauņu ģimene no Rēzeknes rajona Gaigalavas.

Mēs ticam, ka stipras ģimenes veido stipru Latviju! Turiet īkšķus un atbalstiet savus novadniekus LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos jau šo svētdien, 13.septembrī, plkst. 20:20!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [39] ››
ee 12.09.2009 11:10
man atkal tas dziedoshaas gjimenes ne visai- skjibi dzied. LNT ar saviem shoviem un Volmaru vispar izbesijis, tadel ari tada skepse.
Volmaram gribetos vienu taisno ielikt pa brillem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss