Kādas dziesmas dzirdēsim "Dziedošās ģimenes" pirmajā pusfinālā šovakar?

Jau šovakar plkst. 20:20 notiks Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku pirmais pusfināls, kurā uz Lielās skatuves Rīgā "Sapņu fabrikā" un LNT tiešraidē uzstāsies pirmās 12 dziedošās ģimenes. Kādu dziesmu izpildīs katra ģimene?

Kādas dziesmas dzirdēsim "Dziedošās ģimenes" pirmajā pusfinālā šovakar?
Komentāri[27] 30.08.2009 07:58

Kuras sešas ģimenes tiks izvirzītas tālāk un uzsāks dalību Lielajos dziedāšanas svētkos, kas sāksies 13. septembrī? Skaties un atbalsti savējos novadniekus!

Projekta žūrijā būs LNT labestības projektu "Labestības diena" un "Eņģeļi pār Latviju" vadītāja Katrīne Pasternaka, komponists un pianists Uldis Marhilevičs un maesto Raimonds Pauls!

PAPILDINI savu PO$TU krājumu uzminot kuras ģimenes tiks finālā!Uz TOTALIZATORU>>> 

Beitiku ģimene  izpildīs ļoti skaistu J. Lūsēna dziesmu - "Pūt, vējiņi"; Beitiku ģimene ir no  Limbažu rajona Pāles. Mamma Indra un tētis Egons dziedās kopā ar savu kuplo ģimeni - bērniem Maretu, Raivo, Ievu, Jāni, Māru, Aiju, Oskaru, Dāvi, Baibu un Kristīni.


Sudmaļu ģimene no Liepājas pārsteigs ar dziesmu "Dzeguzes balss" (I.Kalniņš, M. Čaklais).  Projektā uzstāsies māsa Kristīne un brāļi Kristaps, Ivars un Reinis.


Tomsonu ģimene ar R.Paula dziesmu "Pasaule ir skaista" (G.Rača vārdi);Tomsonu ģimene ir no Cēsīm. Dvīņu māsas Elita un Anda dziedās kopā ar saviem bērniem Emīliju Kati, Arti un Paulu.


Eriņu ģimene  uzstāsies ar grupas "Dzelzs vilks" singlu "Klusiet, jauni, klusiet, veci". Eriņu ģimene ir no Rēzeknes rajona Dricāniem. Tētis Andris un mamma Aina Eriņi uzstāsies kopā ar meitām Agnesi un Aiju. Lai Eriņu dzimtas ansamblis būtu kuplāks un skanīgāks, dziedāšanas svētkos kopā ar viņiem piedalīsies arī meitu māsīca Dace un brālēns Linards.


Žibinko ģimene no Cēsu rajona Priekuļu pagasta dziedās jauku dziesmu "Fledermausis" (R.Pauls, O.Pētersons);Žibinko ģimene  ir interesanta ar to, ka tētis Jānis ir vecākais projekta "Dziedošās ģimenes" dalībnieks - viņam ir 70 gadi. Kopā ar tēti piedalīsies meitas Inese un Dace un viņu bērni.


Grīnhofu ģimene no Ogres izpildīs J. Stībeļa skanīgo dziesmu "Glāze piena"; Grīnhofu ģimene , kurā piedalīsies mamma Liene, tētis Reinis un bērni Agate, Dāvis un Valters.


Vītolu ģimene  izpildīs ģimenes dziesmu "Dziesma par notikumu"; Vītolu ģimene ir no Madonas rajona Liezēres pagasta. Ģimenes tēvs Jānis un mamma Dace uzstāsies kopā ar bērniem Kalvi, Jāni Ausmintu, Rasu, Madaru un Vari.


Pašānu ģimene no Ventspils dziedās dziesmu "Brauksim, latvji, jūriņā" (Z.Liepiņš, P.Gūtmanis);  Mamma Inga ir bērnudārza audzinātāja, bet tētis Andis - jūrnieks. Abu dēli Klāvs un Kārlis dzied popgrupā "Jūras akmentiņi".


Ozoliņu ģimene no Saldus pārsteigs visus, izpildot grupas "Jumprava" dziesmu "Mākonis"; Dziedāšanas svētkos ģimeni pārstāvēs ģimenes sievietes - mamma Gunda, meitas Endija, Kristīne un Laila, un Endijas trīsgadīgā meitiņa Luīza.


Kanceviču - Lipsku ģimene dziedās Z.Liepiņa dziesmu "Diskžokejs", ar K. Dimitera vārdiem; Kanceviču - Lipsku ģimene ir no Jelgavas piedalīsies mamma Ingūna, meita Santa, dēls Miks un meita Elza.


Zelču ģimene no Balvu novada Bērzpils dziedās G. Rača dziesmu "Mana mīļā meitene";Dziedāšanas svētkos dziedās mamma Antra, tētis Jānis, meitas Kristīne, Sabīne un Elīza.


Riču ģimene no Rīgas pārsteigs visus, uzstājoties ar dziesmu "Baila me" no slavenās čigānu grupas "Gypsy Kings" repertuāra;  Projektā piedalīsies divi brāļi - Ritvars un Kaspars, un brālēns Kaspars.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
Indra 15.09.2009 15:17
Man nepatika OZOLIŅAS no Saldus!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss