Seriāla „UgunsGrēks” varoņi netrāpa fonogrammā! Atklāta jaunā TV3 sezona

Šovakar tika atklāta jaunā TV3 sezona, kura pēc kārtas ir jau desmitā. Jau ziņojām, ka arī šajā rudenī mūs priecēs gaidītākais muzikālais projekts „Koru kari 2”.

Seriāla „UgunsGrēks” varoņi  netrāpa fonogrammā! Atklāta jaunā TV3 sezona
Komentāri[36] 06.09.2009 23:44

Ja vēl gadu atpakaļ „Koru karus” vadīja dziedātājs Lauris Reiniks, tad šogad minēto šovu vadīs Valters Krauze un Maija Rozīte.

 

Kā pirmais šovakar uz skatuves kāpa Atis Auzāns un oranžais Daugavpils koris. „Aizvadītajā gadā viņi visā Latvijā snieguši vairāk nekā 126 koncertus,” paziņoja Valters Krauze.

 

Vakara gaitā tika paziņoti arī uzvarētāji vairākās nominācijās!

 

Nominācijā „Mīlētākais skatītāju šovs” balvu ieguva populārais šovs „Dejo ar zvaigzni”, kā arī Agita un Valērijs Mironovi.

 

Šovakar tiešraidē uzstājās arī šova „Dziedi ar zvaigzni” dalībniece operdziedātāja Evija Martinsone, bet pēc tam Liene Šomase un dzeltenais Valmieras koris. Koristi  izpildīja dziemu „Salds itāliešu kino”. Iespējams, ka šis koris izcelsies ar izteiktu latviskumu...

 

Nominācijā „Labākā aizkadra balss” uzvarēja aktieris Artūrs Skrastiņš. „Man prieks, ka mana balss skan kvalitatīvākajā Latvijas televīzijā,” balvu saņemot teica Skrastiņš.

 

Dziedāja arī Ingus Ulmanis un baltais Cēsu koris. Jūsu uzmanībai tika piedāvāta dziesma „The Hardest Part”.

 

Nedaudz gan pievīla seriāla „UgunsGrēks” varoņi, kuriem bija grūti trāpīt fonogrammā izpildot dziesmu "Mans neatklātais super NLO". Uzreiz pēc tam skaļas ovācijas ipelnījās grupa PeR un Mārtiņš Freimanis.

 

Nominācijā „Drosmīgākais video” balvu basniedza žurnālists Jānis Domburs, kurš jokoja par to, vai izmēram ir jelkāda nozīme. Nominācijā uzvarēja raidījums „Nekā personīga” un Odita Krenberga.

 

Ar aplausiem tika sagaidīti arī „Koru karu 2” trešie dalībnieki – operdziedātāja Ilona Bagele un Preiļu rozā koris. Viņi izpildīja dziesmu „Caravan”. Koristu uzstāšanās bija patiešām ļoti pārliecinoša. Potenciālie uzvarētāji?

 

Bija arī nominācija „Elegantākais raidījuma vadītājs”, kurā laurus plūca Ilze Jaunalksne.

 

Gatavi darbam ir arī Jolanta Gulbe un stilīgais sarkanais Rīgas koris. Pēc šīs uzstāšanās zālē kļuva īpaši karsti... Cīņa par 15 tūkstošiem eiro solās būt ļoti spraiga.

 

Nominācijā „Sirsnīgākās emocijas” balvu saņēma raidījums „Latvijas lepmnums” un Evelīna Kovaļevska un Ēriks Niedra.

 

Savu spēku mums šovakar nodemonstrēja arī Madonas zaļais koris un dziedātāja Ieva Kerēvica dziesmā „Tik un tā”. Viņiem aizkulisēs līdzi dziedāja arī Valters un Maija.

 

Par „Skatītāko TV sporta pārraidi” kļuva Latvijas un Krievijas hokeja spēle.

 

Pēc reklāmas pauzes šova „Koru kari 2” vadītāji uz skatuves iznāca bez mikrofoniem. Tie  tika aizmirsti aizkulisēs. Maija gan cer, ka to viņiem piedošot ...

 

Nominācijā „TV3 ekrāna veterāns” uzvarēja Juris Šteinbergs, kuram bija aizdomas, ka viņš uzvarēs.

 

Otrajos „Koru karos” piedalīsies arī Andris Ērglis un Liepājas violetais koris. Šovakar viņi izpildīja Raimonda Paula dziesmu „Savās mājās, savā Tēvijā”.

 

Pēc tam tika noskaidrots uzvarētājs nominācijā „Daudzpusīgākā TV3 seja”. Uzvarēja Baiba Sipeniece-Gavare. „Valter! Man no sirds žēl ka Tev netika,” smejoties teica Baiba.

 

Tikmēr pārsteigumi turpinājās un uz skatuves kāpa Latvijas estrādes leģenda Žoržs Siksna un Jelgavas  tirkīzzilais koris ar dziesmu  "Help Yourself".

 

Nominācijā „Smieklīgākais moments” balvu pasniedza Jānis Skutelis un Jana Duļevska. To saņēma raidījums „Bez Tabu”.

 

Astotais uzstājās Aigarvs Grāvers un Jēkabpils zilās krāsas koris. Koristi dziedāja dziesmu  „Cauri pilsētai”.

 

Pirmspēdējo nomināciju „Sezonas veiksme” pasniedza TV3 Latvia ģenerāldirektore Baiba Zūzena. Lieli pārsteigumi nesekoja un uzvarēja seriāls „UgunsGrēks”. „Visi notikumi ir patiesi un nekas seriālā nav izdomāts,” paziņoja aktieris Ģirts Ķesteris.

 

Noslēdzošajā nominācijā „Labais darbiņš” šovakar triumfēja akcija „Lielā talka”.

 

Jau pēc nedēļas sāksies īstie "Koru kari 2".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
Ilze 07.09.2009 21:25
Kori skanīgi,tomēr nevajag aizmirst dažiem koriem ,ka tā ir kora dziedāšana ,nevis vadītāju solo koncerts.
Patika Valmieras koris un Gulbes koris...Arī pārējie nebija jau slikti...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss