TV3 šovam Koru Kari 2 pievienojas astotais koris no LATGALES

TV3 nāk klajā ar paziņojumu par vēl viena kora pievienošanos šī rudens gaidītākam šovam Koru kari 2!

TV3 šovam Koru Kari 2 pievienojas astotais koris no LATGALES
Komentāri[11] 21.07.2009 08:00

Tas nozīmē, ka kopumā rudenī TV3 skatītājus priecēs astoņi dažādu pilsētu kori, kuri kopumā pārstāvēs visus Latvijas reģionus. Šo jauno kori pārstāves operdziedātāja Ilona Bagele, viņa aizstāvēs Preiļu pilsētas godu un atlases konkurss notiks jau 30.jūlijā. Nenokavējiet TV3 Koru kari 2 atlasi savā pilsētā!

 

Koristiem līdzi seko arī režisore Dita Torstere

 

Pārsteigums visiem!

TV3 nāk klajā ar satraucošu un pārsteidzošu paziņojumu – TV3 Koru Kari 2 pievienojas vēl viena pilsēta un tās koris! Šī rudens gaidītākajam šovam pievienojas Preiļu pilsēta un tās pārstāve operdziedātāja Ilona Bagele, kura jau 30.jūlijā aicinās dziedāt gribētājus uz atlases konkursu, lai radītu kori, kas pārstāves Latgales pusi. Kopumā TV3 Koru Karos 2 rudenī tiksies astoņi kori – Jelgavas, Rīgas, Madonas, Jēkabpils, Cēsu, Liepājas, Preiļu un Valmieras.

 

Kā atzīst TV3 ģenerāldirektore Baiba Zūzena: ”Šāds lēmums tika pieņemts, jo šogad cilvēku izrādītā atsaucība ir vairāk kā milzīga un mūs pilnībā pārsteidza! Vairākas pilsētas izteica vēlmi pievienoties jau izvēlētajiem septiņiem koriem, un pēc ilgām diskusijām un pārdomām lēmām, ka visiem dziedātājiem pievienosies Latgales pārstāvji – Preiļu pilsēta. Un nu arī sanāk, ka tiks pārstāvēti visi Latvijas reģioni! Atliek vien novēlēt - lai labi skan!”

 

Nenokavē atlases konkursu!

Cēsīs 24.jūlijā 11:00, Cēsu izstāžu namā, Pils laukumā 3 ar Ingu Ulmani;

Liepājā 26.jūlijā 12:00, MJV Vaduguns, Kunfu ielā 7 kopā ar Andri Ērgli;

Preiļos 30.jūlijā 13:00, Preiļu kultūras namā, Raiņa bulvārī 28 ar Ilonu Bageli;

Valmierā 31.jūlijā 12:00, Valmieras kultūras namā, Rīgas ielā 10 ar Lieni Šomasi.

 

Apmeklē www.tv3.lv/korukari, lai varētu apskatīt foto un video materiālus no atlases konkursiem, uzzinātu jaunāko informāciju no pašas atlases norises vietas, iesaistītos diskusijās, kā arī, lai zinātu, kur un cikos notiek atlases konkursi visā Latvijā – to ērti var aplūkot īpaši izveidotā Latvijas kartē.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Andris 25.07.2009 14:36
Latgalei laba dāvana - 1. posmā izlidos kā svilpts! Vismaz pārējie varēs pacīnītties!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss