Vipi.lv informācija apstiprinās oficiāli - Koru Karus vadīs Krauze un Rozīte

Skaista blondīne un atraktīvs šovmens - pēc neoficiālas informācijas un nelielas tās noplūdes, VIPi.lv izdevies uzzināt TV3 šova Koru kari 2 vadītājus.

Vipi.lv informācija apstiprinās oficiāli - Koru Karus vadīs Krauze un Rozīte
Komentāri[39] 26.08.2009 11:40

Preses konferencē šo ziņu apstiprināja arī TV 3 vadība. Šīs sezonas sasaukuma Koru karus vadīs atraktīvais joku plēsējs Valters Krauze un šarmantā TV3 laika ziņu meitene Maija Rozīte.

Maija Rozīte plašākai sabiedrībai zināma samērā nesen, kad kļuva par TV3 laika ziņu diktori. Maija pozējusi arī puskaila kalendāra RIGA BEAUTY 2009 fotogrāfam Sokolovam. Savas profesionālās gaitas Maija sāka aptuveni pirms 15 gadiem, kad pusaudzes gados sāka strādāt par žurnālisti tīņu izdevumos LaBA un Tīņu stils.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [39] ››
kristerika 01.09.2009 17:33
Hmm man gan liekas,ka te meitenēm skauž,ka pašas tā neizskatās. Man ar orjentāciju viss ok, neesmu lezbiete un man kā sievietei šķiet,ka naija ir ļoti skaista sieviete, kopta ar šarmu un balss ir super. Parieza dikcija un patīkams tembrs! Par silikoniem runājot...un kas par to. Tas mūsdienās nav nekas īpašs, ja sievietei bijuši kompleksi, kāpēc gan neizdarīt kaut ko ,lai tos mazinātu!?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss