Nobalso par simpātiskāko "Latvijas Princesi"

Princešu šovs līdz skatītājiem nonāks tikai rudenī, bet mēs saviem lasītājiem jau tagad piedāvājam izvēlēties simpātiskāko princesi. Aptaujas rezultātus nodosim šova režisoram Nikam Volmāram, iespējams tas ietekmēs tā norisi.

Nobalso par simpātiskāko "Latvijas Princesi"
Komentāri[77] 02.08.2009 13:28

Veronika Debese - 18 gadi - Mācās, strādā, sporto. Nākotnē iecerējusi kļūt par dermatoloģi. Veronikas aizraušanās ir bērni, sports un ēdiena gatavošana.  Pēc rakstura sevi vērtē kā jauku, mutuļojošu un patiesu. Lepojas ar to, ka strādāt sākusi jau bērnībā. Neprātīgākais, ko meitene paveikusi ir vienlaicīgi piecu bērnu pieskatīšana. Par savu sapņu vīrieti Veronika saka: «Manuprāt, nepastāv ideālu.«

 

Zanda Jundze - 24 gadi - Bezdarbniece. Zanda saka, ka šī gada princesei jābūt nedaudz krīzes skartai - tādai kā viņai - jo viņa šobrīd ir pilntiesīga Latvijas bezdarbniece. Zanda ir apģērbu dizainere, bet viņas īpašais talants ir baltās drēbēs ravēt dārzu un nesasmērēties.  Viņas hobijs ir spinātu audzēšana. Zandas sapņu vīrietim jābūt attapīgam un atjautīgam, laipnam un pieklājīgam, jāsaprot jokus un jāprot pasmieties. Viņam jābūt garākam par Zandu un jākopj sevi. Vēl viņam jābūt uzņēmīgam, gudram un čaklam, kā arī jāprot korekti pamācīt.



Sintija Lankovska - 20 gadi - Studente. Sintijas hobiji ir hip-hop dejas un grāmatu lasīšana. Jau astoņu gadus viņa nodarbojas ar karatē.  Lepojas ar to, ka karatē sacensībās pus divpadsmitos naktī gājusi ringā un izcīnījusi 1. vietu. Neprātīgākais, ko viņa savā dzīvē paveikusi ir nodarbošanās ar karatē. Sintijas sapņu vīrietis ir ar siltām rokām, izteiksmīgām, valdzinošām acīm un melodisku balsi. Viņam noteikti jābūt arī sportiskam, laipnam, uzticīgam un jāmīl bērni.

 

Olga Jefimova - 24 gadi - Studente. Olgas sapņu vīrietis ir Bonds. Džeimss Bonds. Šobrīd studē Latvijas Mākslas akadēmijā. Olga pati saka, ka viņa ir visai netipiska meitene, jo viņas rokas nemitīgi ir sagrieztas. Tas tādēļ, ka viņa apgūst vitrāžu veidošanu. Oga jeb Olga par savu īpašo talantu uzskata gardu pīrādziņu cepšanu.

 

Līga Deksne - 24 gadi - Darbojas mākslīgā skaistuma sfērā. Līga vēlas pierādīt, ka arī laukos mīt īstas princeses. Viņa ir atraktīva un optimisma pilna māmiņa no Jumpravas. Ikdienā Līga nodarbojas ar svarcelšanu, cilājot 27 kilogramus smagu "hanteli" - savu dēliņu.  Viņas sapņu vīrietim jābūt brūnām acīm un masīvas miesasbūves, spēcīgam, asprātīgam, sabiedriskam un maigam.

 

Karīna Šmite - 21 - Vizāžiste. Karīna ir profesionāla vizāžiste, viņas darbs ir arī viņas aizraušanās. Visvairāk Karīna lepojas ar to, ka ģimenē ienākusi audžumāsa - viņas ģimene kādam spējusi sniegt labākus dzīves apstākļus.  Viņas sapņu vīrietim jābūt vīrišķīgam, bet reizē arī kā labam draugam, ar kuru var pārrunāt visas pasaules sāpes.

 

Sanita Kubliņa - 25 gadi - Bankas vadītāja. Ieguvusi 3. kvalifikācijas līmeņa profesionālo izglītību. Sanitas hobiji ir skaistumkopšanas industrija, sports, kā arī ceļošana. Piedalījusies konkursā "Miss Universe 2006", pārstāvot Latviju konkursā Losandželosā.  Lepojas ar to, ka ieguvusi uzvaru konkursā "Miss Universe Latvija 2006". Neprātīgākais, ko meitene savā dzīvē paveikusi ir pēc pamatskolas beigšanas bez vecāku atļaujas izņēmusi dokumentus no skolas un iesniegusi tos citā skolā. Vecāki pat neesot to nojautuši.

 

Nika Linde - 21 gads - Veikala vadītāja. Ieguvusi 1. līmeņa augstāko izglītību tiesību zinātnē, studijas turpina.  Īpašais talants - laba intuīcija.  Meitene ļoti lepojas ar saviem panākumiem darbā. Grieķijā, Corfu salā, akvaparkā Nika nolaidās no ļoti augstas trubas, kas, viņasprāt, ir trakākais, ko līdz šim izdarījusi. Šī dalībniece saka, ka savu sapņu vīrieti jau esot sastapusi.

 

Diāna Skudra - 26 gadi - Uzņēmēja. Diāna ir Kurzemes meitene. Šobrīd doktorantūrā studē biznesa vadību un veiksmīgi vada trīs pašas izveidotus uzņēmumus. Diāna saka, ka viņas sapņu vīrietis vēl nav piedzimis, bet meitene lepojas ar to, ka visu sasniegusi pati saviem spēkiem, nevis apprecējusies ar bagātu vīru. Viņas aizraušanās ir garas pastaigas, iemīlēšanās un aizraušanās ar idejām, kā arī izglītoti, spēcīgi un harizmātiski cilvēki.

 

Ilze Mitre - 22 gadi - Studente. Ieguvusi dabaszinātņu bakalauru. Viņas aizraušanās ir dzīvnieku vērošana (etoloģija), stopēšana Latvijas robežās un, kā viņa pati saka - traka, neordinēta dejošana. Ilze nodarbojas ar brīvajām cīņām. Kā savus īpašos talantus viņa nosauc "ķert sīkos zīdītājus un nebaidīties apskatīties, kas viņiem vēderā (esmu kā nekā biologs), stipri mīlēt, kratīties ritmā un nedaudz spēlēt aktrisi." Lepojas ar to, ka iemācījusi runāt mammas viļņpapagaili. Trakākais, ko viņa jebkad paveikusi ir "pirmo reizi iekāpu lidmašīnā un aizšāvu uz Helsinkiem uz nedēļu pie vīrieša, ko biju Rīgā satikusi tikai uz pāris stundiņām!" Viņas sapņu vīrietis ir viņas Kristians - nedaudz apaļīgs jokotājs ar sirsnīgu smaidu.

 

Kristīna Videviča - 18 gadi - Palīdz vecākiem - uzņēmējiem. Kristīnas sapnis ir apceļot pasauli.  Kristīnai ir īpašs talants - viņa spēj iejusties jebkurā kompānijā. Par sabiedrības brīžam kritisko viedokli viņa saka: "Mani tas nesatrauc." Kristīnas sapņu vīrietis ir vīrišķīgs, atbildīgs, patiess un mazliet nepaklausīgs, bet sevi viņa raksturo kā par sevi pārliecinātu cilvēku, mērķtiecīgu un neatlaidīgu.

 

Simona Kubasova - 18 gadi - Studente, strādā brīvprātīgo darbu, ir arī brenda menedžere.   Simonas īpašais talants ir iejušanās jebkurā kompānijā, kā arī viņa prot spļaut uguni.  Lepojas ar to, ka dzīvojusi Austrālijā un šo afēru pati noorganizējusi, kad viņa bijusi vien tikai 15 gadus veca. Simona ir lekusi ar izpletni un tas, pēc viņas domām, ir neprātīgākais, kas līdz šim paveikts. Šīs meitenes sapņu vīrietis ir uzticīgs, atklāts, aktīvs un sportisks.

 

Aiga Bāliņa - 19 gadi - Dzīves un iespēju baudītāja. Aiga ir superpozitīva. Viņa varētu pasniegt pozitīvas dzīves uztveres lekcijas. Aigas sapņu vīrietis ir viņas tētis.  Aiga ir redzama BiFri reklāmas rullītī. Par saviem īpašajiem talantiem viņa saka: "Pirmkārt, es spēju uzlādēt cilvēkus pozitīvi un dot enerģiju, lai varētu "kalnus gāzt", otrkārt, īpašs talants iekļūt visamizantākajās situācijās, kā arī, treškārt, spēt paveikt visu VISLABĀK - es esmu īpaša un vislabākā."

 

Signe Millere - 22 gadi - Studente. Signei ir tikai 22 gadi, bet viņa jau paspējusi iegūt divas augstākās izglītības. Nav tādas lietas, ar ko Signe nebūtu nodarbojusies, liekas, ka viņas diennaktī ir vismaz 48 stundas. Signe tic saviem sapņiem un nākotnē vēlas kļūt par ārlietu ministri. Neprātīgākais, ko Signe darījusi - peldējusies Atlantijas okeānā ļoti stipru viļņu laikā; kandidējusi Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2009. gadā; līdusi pāri sētai "Pūt vējiņi" estrādē; ieradusies uz nepazīstama puiša izlaidumu ar lielu, baltu rožu pušķi, bet pats trakākais vēl esot tikai priekšā!

 

Lelde Dreimane - 19 gadi - skolniece.  Aizraujas ar ceļošanu un fotografēšanu.  Leldei ir laba balss un viņai ir iemaņas klavierspēlē. Sevi raksturo kā harizmātisku, pievilcīgu un dzsīvespriecīgu cilvēku. Lelde lepojas ar to, ka reiz izglābusi savu slīkstošo māsu. Trakākais, ko meitene darījusi, ir ceļojums ar autostpotiem apkārt gandrīz visai Latvijai.

 

Alise Piterniece - 21 gads - Studente. Alise studē Rīgas medicīnas koledžā, un medicīna ir arī viņas aizraušanās. Kad Alisei ir ļoti sakāpinātas emocijas, viņa raksta dzeju.  Alise lepojas ar saviem sasniegumiem sportā, bet savu sapņu vīrieti viņa iztēlojas gara auguma, sportisku, gaišiem matiem, zilām acīm, spēcīgu, saprotošu, gudru, iejūtīgu un mīlošu.

 

Ieva Zariņa - 22 gadi - Bārmene. Viņas nodarbošanās ir citu cilvēku izklaidēšana, un to Ieva prot vislabāk. Ieva visvairāk lepojas ar savu ģimeni un vecākiem. Viņa aizraujas ar pudeļu mētāšanu pa gaisu. Savu sapņu vīrieti viņa raksturo šādi: "Latvietis parastais ar tetovējumiem, labi, ja arī būtu bārmenis, nu lai ir par ko runāt :)." Ievas īpašais talants ir pievilināt un pieradināt interesantus cilvēkus.

 

Elza Stirna - 20 gadi - Studente, modes blogere, datordizainere. Elzas hobijs ir viss par un ap modi un dizainu.  Viņas īpašais talants ir modes kolāžu veidošana. Augstā līmenī to spējot izveidot tikai daži cilvēki pasaulē. Elza sevi raksturo kā šarmantu, kreatīvu un mērķtiecīgu būtni. Lepojas ar to, ka "Vogue Paris" atzinis viņas blogu "MissDIOR Couture" kā vienu no pasaulē veiksmīgākajiem. Trakākais, ko viņa paveikusi ir - izveidojusi žurnālam 6 modes lapas pāris stundās, vienlaicīgi apgūstot jaunu programmu un publikācijas knifiņus. Viņas sapņu vīrietim jābūt ar "odziņu" un nesamākslotām vērtībām.

 

Olga Petrova - 18 gadi - Topošā studente. Olga ir dzīvespriecīga meitene no Daugavpils. Lai uzturētu sevi formā, Olga nodarbojas ar aerobiku. Viņa ir īsta Latvijas patriote un prom no savas zemes nedotos nekad. Meitene esot kļuvusi par konkursa "Miss Speedway 2009" skatītāju simpātiju un lepojas ar labiem rezultātiem latviešu valodas olimpiādēs. Viņas sapņu vīrietis ir gudrs un drosmīgs, bez tam viņam noteikti jāpiemīt lieliskai humora izjūtai.

 

Juta Jemeļjanova 19 gadi studente topošā komunikāciju speciāliste. Aizraujas ar grāmatu lasīšanu un eksperimentiem virtuvē. Mēģina apgūt snovošanu. Īpašais talants - pagatavot izcilu tiramisu.  Lepojas ar to, ka piedzimusi visforšākajiem vecākiem pasaulē. Trakākais, ko līdz šim dzīvē paveikusi ir lidojums ar paraplānu. Sapņu vīrieti viņa raksturo šādi: "Laba sirds + pacietība + skaistas acis."

 

ATRODI BALSOJUMA TABULU PORTĀLA KREISAJĀ MALĀ <<<<< UN NOBALSO PAR SAVU SIMPĀTIJU (no vienas IP adreses tikai vienreiz dienā)

Drosmīgākie var piedalīties TOTALIZATORĀ>>>>

Tāpat sūtiet uz redakcijas pastu (redakcija@vipi.tv) ja jums ir, kas interesants, ko pastāstīt par jaunajām princesēm.

Interesantākās informācijas un/vai foto autorus gaidas īpašas pārsteiguma balvas.


 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [77] ››
r0ck 03.09.2009 00:06
arprac, pilnigi NEVIENAS skaistules, visas viduvejas, vai zem viduvejaa. Fuj nu :| vaitad labakas nepieteicas?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss