Repšes māsīca – mazā princese

"Tas bija viņas pirmais konkurss mūžā," par savas radinieces, septiņus gadus vecās Kaijas Zariņas uzvaru aizvadītās nedēļas festivālā "Latvijas talantīgā meitene 2009" atklāj finanšu ministra Einara Repšes meita Madara.

Repšes māsīca – mazā princese
Komentāri[13] 19.06.2009 07:54

"Tas bija viņas pirmais konkurss mūžā," par savas radinieces, septiņus gadus vecās Kaijas Zariņas uzvaru aizvadītās nedēļas festivālā "Latvijas talantīgā meitene 2009" atklāj finanšu ministra Einara Repšes meita Madara.

"Kaija ir ļoti atraktīva meitenīte – droša uz skatuves, ar lielu potenci un labu kontaktu ar publiku, kas ir nepieciešams, lai šādā konkursā iegūtu labus rezultātus," par Madaras Repšes radinieces un arī biežas izklaižu biedrenes Dairas Grīnbergas meitiņu saka festivāla "Latvijas talantīgā meitene 2009" direktore Renāte Roze. "Atšķirībā no citiem gadiem, kad festivālam vairākumā pieteicās desmit, trīspadsmit gadus vecas meitenes, šogad bija patiešām liels mazo meiteņu īpatsvars, septiņgadīgā Kaija to skaitā. Šādas mazas meitenes, kā likums, izpelnās lielu publikas atsaucību par to vien, ka ir īstas, nesamākslotas un patiesas, jo lielās meitenes bieži vien jau gana apzināti spēlē uz publiku," atklāj Renāte. "Ņemot vērā to, ka mūsu festivālā pārsvarā piedalās meitenes, kas dzied vai dejo, Kaijas priekšnesums uz tā fona patīkami izcēlās – tas bija kas jauns, savdabīgs un apbrīnas vērts gan par izdomu, gan ātrumu, gan arī jūtamo vecāku atbalstu."

Finanšu ministra radiniece demonstrēja modi – tie bija vienkārši un jauki iznācieni ar sešu septiņu tērpu nomaiņu, kas aizkulisēs norisinājās zibenīgā ātrumā un tādēļ skatītāju zālē izpelnījās īpaši lielas ovācijas. "Arī privātajās intervijās ar žūriju Kaija bija droša un atvērta – uz jautājumiem atbildēja brīvi un nemulstot no pieaugušo cilvēku daudzuma, kas meiteni nopietni vērtēja. Tā kā uz jautājumu, par ko Kaija vēlas kļūt, meitene atbildēja – par modeli, pēc viņas prezentācijas priekšnesuma žūrija vienprātīgi nolēma meitenei piešķirt titulu "Princese-Modele 2009".

Jāatgādina, ka pirms trim gadiem festivāla "Latvijas talantīgā meitene" uzvarētājas laurus plūca slavenā burātāja Anša Dāles meita Paula, bet pērn – tautā iemīļotās "Panorāmas" kādreizējās vadītājas Veltas Puriņas mazmeita Paula Kalniņa.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
Laura 20.06.2009 02:15
es tai konkursaa biju - viņa NEVIS UZVAREEJA, BET SAŅĒMA TITULU :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss