Uz Latvijas princeses titulu kāro arī Vintera draudzene un Šomase (FOTO)

Pilnā sparā notiek pieteikšanās uz jaunās sezonas TV šovu " Latvijas princese", kas kā zināms tiks filmēts vasarā, bet pie skatītājiem nonāks rudenī. Pašlaik uz cīņu par princeses kroni pieteikušās jau vairāk kā tūkstotis pretendentes, starp tām gadās arī pa kādai dzeltenajā presē redzētai "slavenībai".

Uz Latvijas princeses titulu kāro arī Vintera draudzene un Šomase (FOTO)
Komentāri[14] 10.07.2009 09:31

Kā zināms arī šo šovu veido producents Niks Volmārs un par raidījumu vadītāju atkal redzēsim jau iepriekšējās sezonas "princi", dejotāju Valdi Škutānu.

Pašlaik notiek potenciālo dalībnieču pieteikšanās šova atlasei. Zināms, ka savu dalību pieteikusi arī dažādu šovu veterāna Jāņa Vintera, gados krietni jaunākā, draudzene Signija Ogriņa. Kā zināms Vintera attiecības ar sievu izjuka pēc Jāņa piedalīšanās šovā "Dziedi ar zvaigzni". Vai nākamais šovs neizjauks Jāņa attiecības ar Signiju, ja meitene iekļūs šovā?

Signija

Tāpat uz slavu kāro dziedātājas Šomases māsa Sandra. Sandra ir vecākā no māsām. Kā zināms jaunākā māsa Kristīne piedalījās citā šovā "Latvijas zelta talanti", jāteic gan ka viņai visai labi neveicās un finālā tā arī neiekļuva.

Māsas Šomases - Liene, Kristīne, Sandra

Interesants ir fakts, ka savulaik Jānis Vinters tieši kopā ar Lieni Šomasi piedalījās un uzvarēja šovā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
daaaa 11.07.2009 22:38
sovs garanteets, jo sandra ir liela aktrise :@

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss