Par "Latvijas talanti 2" šova uzvarētājiem tiek atzīti bungotāji „Drums Clinic”

Lai arī, dēļ hokeja, par dienu vēlāk, pirmdienas vakara noslēdzās LNT šova "Zelta talanti" otrā sezona. Un par šī šova uzvarētājiem pēc skatītāju balsojuma tika nosaukti budzinieku grupa „Drums Clinic” no Jelgavas.

Par "Latvijas talanti 2" šova uzvarētājiem tiek atzīti bungotāji „Drums Clinic”
Komentāri[113] 05.05.2009 07:29

Šovu kā parasti vērtēja žūrija: dziedātāja Jolanta Gulbe, LNT laika ziņu moderators un raidījuma Tautas balss vadītājs Māris Grigalis un mūziķis Jānis Ozols. Vērtējumi bija gana bargi un nebūt ne visiem dalībniekiem tika piešķirtas zvaigznes. Tomēr gala lēmumu pieņēma skatītāji ar savu balsojumu.

Par galveno balvu -  5000 Ls sacentās pusfinālu uzvarētāji:

 • melodiskā grupa The Afternoon (Ivars Ozoliņš, 15 gadi; Emīls Desainis, 15 gadi; Arnis Ozoliņš, 17gadi) no Rīgas, kas mērojās spēkiem ar grupu Astro’n’out;
 • 18 gadus vecais akordeonists Ņikita Vasiļjevs no Rēzeknes, kam pretī stājās akordeona spēles virtuozs Kaspars Gulbis;
 • 14 gadus vecais blūza ģitārists Rūdolfs Ozols no Rīgas, kurš otrajā kārtā uzstājās kopā ar Latvian Blues Band;
 • 20 gadus vecā „dziedošā māmiņa” Evija Misiņa no Saulkrastiem, kura finālā uzstājās kopā ar deputāta kandidātu Normundu Rutuli;
 • 22 gadus vecais „bungu pavēlnieks” Reinis Reķis no Cēsīm, kuram pretī stājās grupas Otra puse bundzinieks Rihards Zaļupe.
 • Katrs no dalībniekiem rādija divus priekšnesumus. Vienu individuāli, otru kopā ar kādu Latvijā zināmu izpildītāju.  Kādam jābūt priekšnesumam dalībnieki uzzināja tiešraides laikā.  «Drums Clinic» priekšnesumā piedalījās vokālās grupas «Cosmos» dalībnieks Reinis Sējāns. Ņikita Vasiļjevs stājās pretī virtuozajam akordeonistam Kasparam Gulbim. Evija Misiņa varēja vienoties duetā ar Normundu Rutuli. Rūdolfs Ozols demonstrēja savu ģitārspēli kopā ar «Latvian Blues Band». Reinim Reķim pretī stājās radošais pretinieks bundzinieks Rihards Zaļupe. «The Afternoon» izpildīja dziesmu kopā ar «Astro'n'out» solisti Māru Upmani-Holšteinu.

  Pēdejais komentārs

  Lasīt visus komentārus [113] ››
  njaaaa 07.05.2009 12:58
  aiiii vnkkk turr kas navaa tirss un visss tomerr negoodiigaa uzvaraa un viss!! jaaaa noliktuu tik pat speciiguss bundziiniekuss ka reinis vel 3 tadd viini tos siikos vnkk parsiistu spelejuumaa joo tiee siikiee tikk pamatuu sitt un visss VECAKIII IEDZEEN UN TAS ARII IR VISSS nekas tur nebijaa no tiek kurii uzvarejaa!

  Citi Iesaka

  Citi Raksti

  Paparacci.lv

  Jaunākās

  TOP 5

  VIDEO

  seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss