"Zelta talantu" pusfinālā uzvar 14 gadīgs ģitārists

Tiešraidē no Ogres svētdienas vakarā, skatītāji varēja vērot LNT šova "Latvijas Zelta talanti 2009" pusfinālu, kurā ar saviem priekšnesumiem uzstājās deviņi talantīgi cilvēki no visas Latvijas, kuri pusfinālā nonāca pateicoties skatītāju balsojumam.

"Zelta talantu" pusfinālā uzvar 14 gadīgs ģitārists
Komentāri[47] 20.04.2009 07:38

Žūrijā kā parasti bija dziedātāja Jolanta Gulbe, LNT laika ziņu moderators un raidījuma Tautas balss vadītājs Māris Grigalis un mūziķis Jānis Ozols, taču par to kuri nokļūs finālā visu izšķīra skatītāji ar savu balsojumu.

Un tātad par pašiem talantīgākajiem, kas piedalīsies finālā tika atzīti:

14 gadus vecais rīdzinieks Rūdolfs Ozols, kurš virtuozi uz ģitāras spēlēja blūza ritmus. Puisis ģitāru spēlē jau piecus gadus, un talanta izkopšanai velta 2-3 stundas dienā, cītīgi mācoties pie pasniedzējiem. Pieteicās šovā Latvijas Zelta talanti 2009, jo vēlas savu talantu parādīt plašākai publikai.

22 gadus vecais „bungu pavēlnieks" Reinis Reķis no Cēsīm. Reinis ar savu talantu sācis nodarboties 11 gadu vecumā, spēlējot skolas ansamblī. Vislielākais sasniegums līdz šim ir bijusi piedalīšanās festivālā Sinepes un medus. Puiša sapnis - iespēja piedalīties televīzijā ar sitamajiem instrumentiem lielas auditorijas priekšā.

20 gadus vecā Evija Misiņa no Saulkrastiem, kura savā vīrišķīgajā balsī nodziedāja āriju no Endrjū Loida Vēbera rokoperas Operas spoks. Meitene ar dziedāšanu nodarbojas jau desmit gadus. Viņa vēlas veidot savu karjeru mūzikas nozarē, un viņas lielākais dzīves sapnis ir dziedāt kopā ar Madonnu.

Otrais Zelta talantu šovs notiks pēc nedēļas Jēkabpilī, savukārt fināls notiks 3. maijā Rīgā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [47] ››
Džīga 21.04.2009 21:33
Reinis Reķis labākais,mēs par viņu ;)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss