Zelta talantos uzvar akordeonists no Rēzeknes

Vakar noslēdzās jau otrais šova "Zelta talanti" atlases raidījums, kurš šoreiz notika Valmierā.

Zelta talantos uzvar akordeonists no Rēzeknes
Komentāri[103] 23.03.2009 08:26

Žūrijas komisija nebija mainījusies un sastāvēja no Jolantas Gulbes, Māra Grigaļa un Cosmosieša Jura Ozola.

Galveno lomu protams spēlēja skatītāju balsojums. Un ja tā turpināsies tad finālā redzēsim pārsvarā Latgales pārstāvjus, jo arī šoreiz triumfēja Latgales puisis no Rēzeknes.

Ņikita Vasiļjevs no Rēzeknes demonstrēja savu talantu, izpildot instrumentālu dziesmu ar akordeonu. Puisis sācis spēlēt akordeonu 11 gadu vecumā. Katru dienu puisis sava talanta izkopšanai velta 2 stundas. Pabeidzis Rēzeknes mūzikas skolu, spēlējis orķestrī un skolas kapelā. Ieguvis pirmo vietu Latvijas akordeonistu ansambļu konkursā un trešo vietu Starptautiskajā akordeonistu - solistu konkursā.

Otro vietu ieņēma vokāli instrumentālais ansamblis "Čehols", kas izpildīja skaistu dziesmu kontrabasa, bungu un ģitāras pavadībā.

 

Kā trešā palika Adrija Korsakaite no Rīgas pārsteidza visus ar savu skanīgo un skaisto balsi. Meitene dzied jau no divu gadu vecuma. Savu talantu apguvusi, mācoties pie labiem skolotājiem un dienā trenējoties 1-2 stundas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [103] ››
bliezejs 25.03.2009 11:32
No vienas puses ļoti žēl tās mazās meitenītes..Ok, dzied viņa ļoti smuki, bet jau tādā vecumā tik ļoti sakāpis galvā..Tāda iedomība..Kas būs vēlāk, bail pat iedomāties?!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss