LNT šova „Latvijas Zelta talanti 2 ”pirmais raidījums pārsteigs visus

Jau šo svētdien, 15. martā, plkst. 21:00 LNT kanālā tiešraidē no Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāles varēsim sekot līdzi Latvijas talantīgāko cilvēku zvaigžņu stundai konkursa „Latvijas Zelta talanti 2” otrās sezonas pirmajā raidījumā.

LNT šova „Latvijas Zelta talanti 2 ”pirmais raidījums pārsteigs visus
Komentāri[16] Bilžu galerija[3] 12.03.2009 08:01

Pārsteigumu netrūks un skatītājus priecēs 10 dažādi priekšnesumi, kurus ir sagatavojuši dalībnieki, kas brauks uz Liepāju no visas Latvijas.

 

Pirmajā raidījumā uzstāsies:

Rita Eglīte no Rīgas, kura demonstrēs savu lokanību, dejojot un izpildot priekšnesumu ar vingrošanas riņķiem. Meitene jau divus gadus, vismaz 2 stundas dienā velta sava talanta rūpīgai izkopšanai, vasarā trenējoties pat sešas stundas dienā.
            Breakdance grupa "LoRRetX Crew", tās sastāvā puiši - vidusskolnieki Edgars Kalniņš, Alvis Gubernatorovs, Ivolijs Priļepskis un Konstantīns Geidans no Jelgavas. Viņi rādīs savas break dance dejas prasmes. Katru dienu dejotāji vismaz trīs stundas pavada vaiga sviedros deju zālē, lai pilnveidotu savu talantu.

Gunārs Toms Narbuts un Makss Hmeļevskis no Liepājas pārsteigs visus ar jo-jo trikiem. Lai uzlabotu savu virtuozitāti, aktīvie jaunieši katru dienu vismaz trīs stundas velta sava talanta pilnveidošanai.

Grupa "M.G.M", tā sastāvā Niklāvs Sekačs un Roberts Džeriņš no Liepājas demonstrēs savu talantu, repojot duetā. Puiši ar repošanu nodarbojas jau divus gadus.   Kokļu duets "Eks Diez", tā sastāvā māsas Evija un Sintija Slokas un Krista Ķenga no Baldones sagādās pārsteigumu, izpildot skaistu dziesmu ar kokļu pavadījumu. Visas trīs meitenes kopā muzicē jau gadu.

 Agnija Tiltniece no Liepājas demonstrēs freestyle jeb brīvā stila deju.
Ar dejošanu jaunā dejotāja nodarbojas jau divus gadus un tā ir viņas sirdslieta. Aktīvā Agnija katru dienu vismaz divas stundas velta sava talanta pilnveidošanai.

Zigmārs Valters no Dobeles rādīs savu talantu - afrikāņu bungu spēlēšanu.
Šo nodarbi talantīgais jaunietis apguvis pirms pusotra gada pašmācības ceļā. Šo talantu puisi sācis ar vālīšu dauzīšana pa sienām un galdiem.

GRUPA "Rock The Nation", tā sastāvā Jānis Polikarpovs, Artūrs-Arnis Polikarpovs un Jānis Turlajs no Salaspils pārsteigs ar ļoti spēcīgu dziedājumu un ģitāras spēlēšanu.

Deju grupa "Ritms", tā sastāvā Inga Grauziņa,, Zane Otersone un Kristīne Prave no Rīgas ir sagatavojušas īpašu pārsteigumu. Lokanās meitenes ar dejošanu nodarbojas jau vairākus gadus un ļoti nopietni, vismaz trīs reizes nedēļā aktīvi spodrina savu dejotprasmi.

Marita Greidāne no Rīgas demonstrēs savu dziedāt prasmi, pārsteidzot visus ar savu brīnišķīgo balsi. Deviņpadsmit gadus veco Maritu Dievs apveltījis ar īpaši skaistu un valdzinošu balsi. Dziedāšana ir meitenes lielākais dzīves prieks, viņa dzied visur un vienmēr. Draugi jau joko, ka gatavi pat piemaksāt, lai Marita kādreiz apklustu.

 

LNT vēlas pateikt Paldies visiem, kuri piedalījās šova „Latvijas Zelta talanti 2” atlasēs! Drīzumā LNT mājas lapā arī tiks publicēti šova "Latvijas Zelta talanti 2" pilns dalībnieku saraksts, kad visi būs apstiprinājuši iespēju ierasties uz šova tiešraidēm!

 

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā talantīgākie Latvijas iedzīvotāji tika meklēti – Rīgā, Liepājā. Jelgavā, Rēzeknē un Valmierā. Kopumā pieteicās gandrīz 1500 cilvēki, kuri pārsteidza ar dažādiem neparastiem un īpašiem talantiem.

 

"Latvijas Zelta talantu 2" vadītājs būs viens no talantīgākajiem un veiksmīgākajiem popmūzikas izpildītājiem un autoriem Latvijā – mūziķis Lauris Reiniks.

 

Šova "Latvijas Zelta talanti" otrās sezonas žūrijā būs divi pastāvīgie žūrijas locekļi – mūzikas pedagoģe un viena no profesionālākajām latviešu dziedātājām Jolanta Gulbe un LNT atraktīvais laika ziņu un interaktīvā raidījuma „Tautas Balss” vadītājas Māris Grigalis. Savukārt trešais šova žūrijas loceklis katru nedēļu būs kāds Latvijā ievērojams cilvēks. Šonedēļ kā trešais žūrijas loceklis šovā viesosies viens no vokālās grupas „Cosmos” dalībniekiem Jānis Ozols.

 

Žūrijas galvenais uzdevums būs vērtēt, vai šova dalībniekam ir vai nav talants. Bet tieši skatītāji būs tie, kuri, balsojot par saviem favorītiem, noteiks talantīgākos!

 

Atgādinājums: uz šova tiešraidēm ir iespējams iegādāties arī biļetes „Biļešu servisa”  un Statiol kasēs. Tele 2 un Zelta Zivtiņas klientiem biļešu iegādei 30% atlaide!

 

Skaties un nosaki talantīgākos šovā „Latvijas Zelta talanti 2” jau šo svētdien, 15. martā plkst. 21:00 kanālā LNT.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
Ally 13.03.2009 18:10
Obligāti jāskatās. Šajā sarakstā pat ieraudzīju vienu ļoti pazīstamu (man) vārdu :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss