Puisis, kurš vinnēs varēs izvēlēties Kokorēviču vai 5000 Ls

Jau šo sestdien, 4.aprīlī, plkst. 21:10 šova "Sapņu līgava" priekškars kritīs un varēsim sekot līdzi, kā 20 izveicīgi un drosmīgi puiši cīnīsies par šova galvenās personas "Mis Universe Latvia 2005" un šova "Zvaigžņu lietus" dalībnieces Ievas Kokorēvičas simpātijām.

Puisis, kurš vinnēs varēs izvēlēties Kokorēviču vai 5000 Ls
Komentāri[79] Bilžu galerija[2] 31.03.2009 12:15

Šis būs stāsts par izvēli, par to kā cilvēki izvēlas veidot attiecības, par to, kā puiši izvēlas rīkoties konkrētos pārbaudījumos, par to, kā beigās Ieva izvēlēsies vienu vienīgo Lielisko vīrieti un par, to vai puisis, kuru izvēlēsies Ieva izlems tālāk satikties ar viņu vai saņemt naudas balvu - 5000 Ls un Ievu vairs nesatikt...

Atklāšanas sērijā varēs vērot pirmās iepazīšanās, notiks pirmās šova dalībnieku vakariņas kopā ar Ievu, pirmie tosti un arī pārbaudījumi. Pirmajā raidījumā Ievai palīgā nāks viņas draudzene Santa Tone, kura izteiks savu viedokli par šova dalībniekiem un viņu patiesajiem iemesliem, kādēļ viņi ir piekrituši piedalīties šovā, vai puiši tiešām vēlas iepazīties ar Ievu, vai dalībai šovā ir kāds cits iemesls. Kā Ieva pati saka, viņa uz dzīvi un pasauli skatās caur savu sirdi, līdz ar to arī katra izdarītā izvēle viņas dzīvē nāk no sirds balss. Bet šajā attiecību stāstā - būs arī tā, ka pārbaudījumi ierindos puišus labākās vai sliktākās pozīcijās. Un pēc puišu tikšanās ar Santu, viņa ieteiks Ievai, kuri puiši būtu jāizslēdz no šova jau pirmajā raidījumā, no kuriem puišiem Ievai būtu jāizvairās, bet kuriem tiešām ir svarīgi iemantot Ievas uzmanību. Taču arī šinī gadījumā Ieva klausīs savai sirdij, un šovā paliks arī dalībnieki, kurus Santa būs ieteikusi izslēgt.

Ilze Ancāne, šova "Sapņu līgava" producente - "Kad izsludinājām pieteikšanos šovam "Sapņu līgava", negaidījām, ka atsaucība būs tik liela, jo mūsu valstī jau valda nerakstīts stereotips, ka latviešu vīrieši ir kautrīgi, neizlēmīgi. Bet pierādījās pretējais. Šovam pieteicās gandrīz 1500 puiši, no kuriem pēc 3 atlases kārtām noteicām fināla 20 dalībniekus, kuri uzsāka filmēšanos šovā. Finālisti tika atlasīti balstoties uz diviem pamata kritērijiem, pirmkārt, cik ļoti puisis šķita simpātisks Ievai un otrkārt, cik ļoti interesants viņš ir kā tipāžs, kas raksturo latviešu vīrieti. Šova filmēšana norit SPA - viesnīcā "Baltic Beach hotel", kas ir ļoti piemērota un atbilstoša šova formātam un ļauj realizēt visas iecerētās idejas. Ieva dzīvo vienā no labākajiem viesnīcas numuriņiem un viņas numura atrašanās vieta tiek turēta noslēpumā no šova dalībniekiem. Savukārt, puiši dzīvo citā viesnīcas sektorā. Taču, lai arī likās, ka šova sākumā puišiem būs lielāks kautrīgums, jau pirmajā vakarā 4 no dalībniekiem mēģināja noskaidrot, kur īsti dzīvo Ieva, lai viņai nosūtītu ziedus un pastiprināti pievērstu viņas uzmanību. Šovs tiešām būs romantikas un patiesu jūtu pilns."

Kā notikumi risināsies tālāk, kuram no puišiem būs patiesas jūtas pret Ievu, bet kurš savukārt iemantos Ievas simpātijas? Un, kas šī stāsta beigās uzvarēs - uzplaukstoša mīlestība vai nauda? To mēs uzzināsim vēlāk, bet attiecību stāsts par dažādām izvēlēm sāksies jau šo sestdien, 21.10 kanālā LNT.

Pavisam kopā šovam pieteicās gandrīz 1500 drosmīgu vīriešu vecumā no 18-40 gadiem, kuri bija gatavi iemantot Ievas simpātijas. Lai noteiktu šova finālistus, notika 3 atlases kārtas, jo izvēlēties 20 puišus nebija viegli un konkurence starp viņiem ļoti bija sīva - Ievai tika solītas vismaz 40 pastaigas jūras krastā, romantiskas vakariņas, nakšņošana salmu būdiņā un arī šova atlasēs bija iespēja dzirdēt vairāku puišu dziedātās dziesmas un dzejas lasījumi, kuri bija īpaši veltīti Ievai.

"Sapņu līgava" jau šo sestdien, 4.aprīlī, plkst. 21:10 kanālā LNT.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [79] ››
Gudrītim 02.05.2009 20:51
>Interesants uzvārds
Kokareviči vysi īt nu Vileks pusis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss