Rihards FELDMANIS būtu bijis gatavs iepazīt Sapņu līgavu

LNT šovam "Sapņu līgava" pieteicies arī Ivetas Feldmanes dēls Rihards. "Pieteicos šovam, jo likās, ka varētu būt jautri, interesanti, katrā ziņā - kaut kas jauns!" Vipi.lv pastāstīja Rihards Feldmanis.

Rihards FELDMANIS būtu bijis gatavs iepazīt Sapņu līgavu
Komentāri[49] Bilžu galerija[2] 19.03.2009 08:01

"Ievu Kororeviču personīgi nepazīstu, labprāt iepazītos, jo no plašsaziņu līdzekļiem jau neko nevar īsti saprast," stāsta Rihards Feldmanis.

Pārrunās grūtākais esot bijis sagaidīt savu kārtu. "Bija milzīga kavēšanās! Jau no paša sākuma man tas viss nelikās pārāk nopietni, tāpēc notiekošajam piegāju ar humoru," turpina Rihards.

Rihards Ievai dziesmu par mīlestību nedziedāja. "Dzirdēju kā citi tur dziedāja, bet nu man paldies Dievam neprasīja dziedāt, arī skaitīt dzejoli nenācās."

Feldmanis uzskata, ka pirmā atlases kārta bija interesantāka. "Man bija saruna ar princesi Madaru. Tas bija ļoti jautri... Otrajā kārtā jau viss bija daudz nopietnāk, visādi jautājumi, kā, piemēram, vai tiešām es precētu Ievu, vai staigātu sieviešu drēbēs pa Rīgu..."

Vai Rihards gatavs precēties? "Ievu laikam tomēr neprecēšu, esmu vēl par jaunu," smaidot noteic Feldmanis.

Vipi.lv ir pārliecināti, ka Rihards Feldmanis šovā "Sapņu līgava" būtu pats pozitīvākais un jautrākais dalībnieks.


 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [49] ››
BurgeKing 22.03.2009 18:38
Da cik ir jārij,lai izskatītos šitāds!Ne mamma, ne tētis šitam bullim tak nav tādi cūkmeni!Steigšus jāved pie Lolitas Neimanes!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss