Kokorēviča: Šodien pēdējā diena pieteikties LNT attiecību šovam „Sapņu līgava"

Jau lielum liela ažiotāža sacēlusies ap jauno LNT šovu, kura seja ir daiļā Ieva Kokorēviča.

Kokorēviča: Šodien pēdējā diena pieteikties LNT attiecību šovam „Sapņu līgava"
Komentāri[21] 11.03.2009 10:44

Ieva Kokorēviča ar portāla VIPi.lv starpniecību aicina:

Šodien ir pēdējā diena, kad portālā www.draugiem.lv var pieteikties jaunajam LNT attiecību šovam „Sapņu līgava”. Šobrīd jau ir pieteikušies vairāk nekā 1300 vīriešu vecumā no 18-40 gadiem, kuri ir gatavi iepazīties par šova galveno personu Ievu Kokorēviču, iemantot viņas simpātijas un pārbaudīt sevi. 

„Sapņu līgavas” sadaļu portālā www.draugiem.lv ir apmeklējuši gandrīz ~ 145 000 portāla lietotāji, bet ~ 95 000 ir unikālie apmeklētāji no portāla lietotājiem.

Šo piektdien, 13. martā, visas dienas garumā Royal Casino, SPA & Hotel Resort telpās Tērbatas ielā 73 notiks jaunā šova „Sapņu līgava” dalībnieku atlase. Vīrieši, kuri pieteikušies šovam, portālā www.draugiem.lv saņems uzaicinājuma vēstuli ar konkrētu laiku, cikos ierasties uz šova atlasi. Jau ziņots, ka šovam tiks atlasīti 20 vīrieši, kuri kļūs par jaunā šova „Sapņu līgava” dalībniekiem, bet skatītāji jauno LNT šovu varēs vērot jau aprīlī.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [21] ››
NeNe 16.03.2009 22:46
nekā patiesa šovā nebūs, jau nesakritības pašā sākuma: aicinājumā meitene saka, ka tic tādai iespējai iepazīties un satikt savu sapņu princi, bet intervijā "sestdienā" vai citā žurnālā neatceros, viņa skaidri pasaka, ka vīru te meklēt netaisās (kāpēc šovs ir sapņu LĪGAVA tad?), vēlāk uz jautājumu vai tev ir draugs atbild, ka nevēlas atbildēt uz šo jautājumu, nu ko puišim gatavojaties marionešu lomai... izsmiekls. Ja jau taisa šovu (profesionāli), nu vismaz ļaujiet mums noticēt, ka tas pa īstam!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss