„Cīņas kluba” finālā visi „dzīvās mūzikas karaļi”

"Cīņas klubs” tuvojās šīs sezonas kulminācijai – lielajam gada finālam, kurā jau šo sestdien tiešraidē kanālā LNT no nakts kluba „Godvil”, noskaidrosim gada atraktīvāko mūziķi! „

„Cīņas kluba” finālā visi „dzīvās mūzikas karaļi”
Komentāri[9] Bilžu galerija[5] 18.02.2009 08:01

„„Cīņas kluba” finālā ir iekļuvuši visi „dzīvās mūzikas karaļi”, visi, profesionālākie un drosmīgākie Latvijas mūziķi, kas var un nebaidās spēlēt „dzīvajā” tiešajā ēterā, kur viņus vērtē gan tiesneši, gan skatītāji. „Cīņas klubā” atmosfēra vienmēr bijusi lieliska, domāju, ka fināls klubā „Godvil” būs patiesi neaizmirstams piedzīvojums kā mūziķiem, tā apmeklētājiem un LNT skatītājiem,” saka „Cīņas kluba” šarmantā vadītāja, TV dīva Anna Lieckalniņa.

Par gada atraktīvākā mūziķa titulu „Cīņas klubā” 21.februārī sacentīsies Dons ar dziesmu „Kolekcionārs”, Aisha ar „Dziesma pustumsā”, Ivo Fomins ar „Mēs dzīvojam pasakās”, Igo un Andris Ērglis ar dziesmu „Spēle”, Labvēlīgais Tips ar „Tu man virsū negāzies”, S.P.B. ar „The Moon”, Dzelzs Vilks ar „Uijā, uijā nikni vilki”, Intars Busulis ar dziesmu „Davai, davai” un Liene Šomase ar „Jauna diena”.

Lielā fināla muzikālā šova „Cīņas klubs” pirmajā kārtā visi dalībnieki izpildīs savas dziesmas orģinālversiju, superfinālam kvalificēsies tikai trīs dalībnieki – tie, kurus balsojot par savu favorītu finālam būs izvirzījuši skatītāji. Superfinālā dalībnieku uzdevums būs pārsteigt skatītājus ar dziesmu, kurā izmantots motīvs no iepriekšējā gada uzvarētājdziesmas „Ripoja akmens”.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Karlo 24.02.2009 20:27
Šomase ir īsta "ģerevņja"!! Nudien kanalizācijas līmeņa stils. Dziedāt jau daudz maz iemanījusies, bet tēls kopumā un manieres - brrrr!! Un bez visa tā, izrādās, ka viņa ir īsta mātīte! Šī vārda vissliktākajā nozīmē! Nekādas cieņas! Absolūti! Manuprāt, šī būtne ir zaudējusi jebkādu sievietes cieņu sabiedrības acīs uz palikšanu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss