"Dinamo" turpina uzvaru sēriju; jau ceturtā uzvara piecās spēlēs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionāta spēlē Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" ceturtdien viesos ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) pārspēja Krievijas komandu Ņižņekamskas "Ņeftehimik", izcīnot ceturto uzvaru piecu maču izbraukuma sērijā.

Komentāri[4] 12.12.2008 09:12
Mājinieki vārtus guva jau spēles ceturtajā minūtē, kad precīzs metiens padevās Denisam Kočetkovam, bet 1:1 mača 40.minūtē panāca "Dinamo" uzbrucējs Mets Elisons. Uzvaras vārtus "Dinamo" labā trešā perioda sestajā minūtē guva Mārtiņš Cipulis, bet četras sekundes pirms finālspēles Lauris Dārziņš panāca 3:1, raidot ripu tukšos vārtos.

Pirmajā trešdaļā rīdzinieki nopelnīja divus noraidījumus, bet mājinieki vienu, savukārt otrajās 20 minūtēs "Dinamo" mazākumā spēlēja desmit minūtes. Otrās trešdaļas izskaņā uz 33 sekundēm "Dinamo" ieguva divu spēlētāju skaitlisko vairākumu un Elisons pēc Atvara Tribuncova un Marka Hartigana piespēlēm panāca izlīdzinājumu 1:1.

Pēdējā trešdaļā abas komandas nopelnīja pa diviem noraidījumiem, bet 2:1 rīdzinieku labā perioda sestajā minūtē, spēlējot vienādos sastāvos, pēc Aleksandra Ņiživija piespēles panāca Cipulis, nodrošinot "Dinamo" trešo uzvaru pēc kārtas un ceturto piecu izbraukuma spēļu sērijā.

Mača pēdējās 15 sekundes "Ņeftehimik" spēlēja bez vārtsarga, nomainot to pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr rīdzinieku vārtsargu Martinu Pruseku mājiniekiem pārspēt neizdevās. Savukārt rīdzinieki to izmantoja un sešas sekundes pirms finālsvilpes Dārziņš pēc Marsela Hosas un Rodrigo Laviņa piespēlēm ripu raidīja tukšos "Ņeftehimik" vārtos - 3:1.

Jau 24. decembrī Rīdzinieki spēlēs mājās. Pēdējais laiks saposties fanu drēbēs:  http://www.dinamofans.lv/