"Dinamo" sagrauj minskiešus 8:5! Divus vārtus gūstot mazākumā

Šovakar Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā turnīra kārtējā spēlē Rīgas "Dinamo" Piņķos rezultatīvā spēlē ar 8:5 apspēlēja Minskas "Dinamo", turpinot uzvaru sēriju savā laukumā. Mets Elisons izcēlās ar "hat trick" jeb trim gūtiem vārtiem.

Komentāri[8] 06.10.2008 21:58

Rīdzinieki bija šī mača favorīti un to metās apliecināt jau ar mača pirmajām sekundēm. Bija spēlēta tikai nedaudz vairāk kā pusminūte, kad Mets Elisons, saņēmis piespēli no Filipa Novāka, trieca ripu pretinieku vārtu tīklā. Brīdi vēlāk bija vēl viena laba iespēja izcelties, taču, ko rīdzinieki neizdarīja tobrīd, to paveica nedaudz vēlāk. Marsels Hosa veica ātru reidi pāri laukumam un ar plaukstas metienu guva savus desmitos vārtus KHL čempionātā, panākot jau 2:0.

Otro trešdaļu rīdzinieki iesāka vairākumā, taču skaitlisko pārsvaru neizmantoja. 26. minūtē noraidījumu līdz spēles beigām (5+20)par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju saņēma Bērziņš un Rīgas klubu gaidīja smagas piecas minūtes. Vārtos teicami darbojās Naumovs, vairākkārt glābdams no vārtu zaudējuma, taču vienā no epizodēm arī viņš nebija glābējs – 4:2.

Šāds pavērsiens Šuplera komandu manāmi saniknoja, un trīs minūšu laikā viņi sarīkoja varenu izrādi. Vispirms Tribuncovs ar atkārtotu metienu guva komandas piektos vārtus, bet pēc brīža Hartigans, nodemonstrējot kaut ko golfam radniecīgu, trieca vēl vienu ripu pretinieku vārtos – 6:2. Jāpiebilst, ka abi vārti tika gūti mazākumā. Jau spēlējot vienādos sastāvos, Mets Elisons vēlreiz pārspēja Kušturu – 7:2, un Elisonam "hat trick". Līdz trešdaļas izskaņai gan Minskas "Dinamo" vienus vārtus atguva – 7:3.

Arī pēdējā trešdaļā laukumā valdīja atklāts hokejs, ar daudzām vārtu gūšanas iespējām. 43. minūtē veiksmīgi nospēlēja Marks Hartigans, kurš, saņēmis piespēli no Ronalda Petrovicka, iemeta Minskas komandai astotos vārtus – 8:3. Turpinājums gan nebija pārāk sekmīgs, jo rīdzinieki pieļāva vairākas kļūdas, īsā laikā ielaižot divas ripas un ļaujot pretiniekiem pietuvoties – 8:5.