Bukmeikeri - 65 %, ka koru karos uzvarēs Daugavpils

Jaunākās interneta totalizatora «Triobet» prognozes, svētdien gaidāmajā TV3 šova «Koru kari» finālā ar 65% iespējamību varam gaidīt oranžā Daugavpils kora uzvaru. Neskatoties uz to, ka violetā Lielvārdes kora izredzes uzvarētu tiek vērtētas ar tikai 35% iespējamību, noteikti gaidāms ļoti interesants fināls, jo abi kori jau visu šova laiku izcēlušies ar spilgtiem priekšnesumiem un profesionālu dziedājumu.

Bukmeikeri - 65 %, ka koru karos uzvarēs Daugavpils
Komentāri[90] 04.12.2008 08:27

«Triobet» pārstāvis Kaspars Melders: «Daugavpils korim par labu, pirmkārt, spēlē tas, ka viņi nāk no Latgales. Viņiem ir milzīgs atbalsts ne tikai dzimtajā novadā, bet arī no visu to Latvijas iedzīvotāju puses, kas sevi kaut mazākajā mērā saista ar to. Savukārt, Lielvārdes lielākais atbalstītāju pulks šķiet ir tikai Lielvārdē.»

Nedrīkst aizmirst arī to, ka kori patiesībā cīnās par naudu katrs savam labdarības projektam. Arī šajā nebūt ne mazsvarīgajā kategorijā svaru kausi nostājas par labu Daugavpils korim, kurš uzvaras gadījumā naudu ziedos bērnu un bāreņu aprūpes centram «Kalkūni». Savukārt Lielvārdes koris naudu varētu izlietot estrādes izbūvei Lielvārdē.
«Triobet» pārstāvis Kaspars Melders komentē: «Nevienu no projektiem nevarētu saukt par sliktu, tomēr, ja runājam par labdarību, tad Daugavpils kora mērķis noteikti vairāk ir pelnījis šo vārdu. Turklāt cilvēciski domājot, arī skatītājos spēcīgākas emocijas noteikti spēj izraisīt palīdzība bērniem, kuriem dzīvē iet ļoti grūti, nekā estrādes celtniecība.»

Neskatoties uz visām prognozēm, ir skaidrs, ka «Koru karu» fināls gaidāms spilgts un interesants. Lai gan šis šovs jau no tā sākuma izcēlies ar augstu kvalitāti un interesantu saturu, finālā iekļuvuši tik tiešām spilgtākie kori, kas patiesi pelnījuši tajā atrasties.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [90] ››
ja 05.12.2008 11:27
Ja uzvarēs Daugavpils koris, tad Latvija sauksies Lotgolija:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss