Par šova "Latvijas Princese" uzvarētāju nosauc Katrīnu Puriņu

Vakar noslēdzās gada aprunātākais šovs Latvijā "Latvijas Princese". Šova veidotājiem izdevās noturēt intrigu līdz galam un par uzvarētāju tika paziņota Katrīna Puriņa.

Par šova "Latvijas Princese" uzvarētāju nosauc Katrīnu Puriņu
Komentāri[630] 08.11.2008 23:51

Laikam jau sapratuši cik muļķīgi izskatītos, ja šovā vinnētu Madara (par viņai sagatavoto uzvaru mēļoja vai visa dzeltenā un baltā prese) šova veidotāji sarūpēja skatītājiem pārsteigumu un par uzvarētāju kļuva Katrīna Puriņa.

Mums gan netapa skaidrs, kur pēkšņi Katrīnai uzradušies tik daudz atbalstītāju.., ja piemēram draugiem.lv veiktajā balsojumā Madaras pārsvars pār Katrīnu ir 2x (10000 pret 20000 balsu), vēl šodien veiktajā aptaujā VIPi.lv Madara uzvar ar 30 % pārsvaru. Un pat pašā princešu mājaslapā veiktā aptauja parāda Madaras pārsvaru 44 % pret 23 %...

Laikam jau brīnumi notiek ne tikai pasakās, bet arī LNT balsojumos. To pamanīja arī mūsu lasītāji: 

sanija 09.11.2008 0:25
pats smiekliigakais bija pasha sakuma kur Valdis pateica, ka balsojums ir sacies un kadu pusstundu apmeeram netika paraditi numuri uz ko zvanit un kad paradijas, tad bija jau 8 un 6 balsis :D nez vinjas no gaisa izziileja, tur arii pazuda viss ticamiibas moments shim pasakumam... un vel pamaniju ka visu finala laiku tika cildinaata un saulitee izcelta vairak Katriina nekaa Madara!

Raimonds Grants 09.11.2008 8:28
Madaru tiešām ļoti ignorēja.. :( Būtībā - Madaru rādījā krietni mazāk nekā Katrīnu! Arī video sižetos par Katrīnu bija vairāk informācijas!

Balsojums sākās no zila gaisa, kad Katrīnai bija 8 un Madarai - 6 balsis!!! Arī beidzās kā no tīra gaisa - režisori paskatījās, ka Katrīna priekšā un lika beigt balsojumu.. (Negodīgi!) Un tie cipari arī ļoti mistiski mainījās, jo tiklīdz to balsojuma tabulu nerādīja, Katrīna aizgāja priekšā par +300 balsīm, bet, kad rādījā - Madara ar + 300 balsīm!!!

P.S. Es arī māku Exel programmā mainīt cipariņus! :P

Arī VIPi.lv uzskata, ka ja balsojums ir tik vienāds un favorītes visu laiku mainās vietām, ir NEGODĪGI apturēt balsojumu nepaziņojot, ka pēc 1,2 vai 3 minūtēm tas beigsies. Tātad šī bija REŽISORA IZVĒLE kurā brīdī apturēt balsojumu un attiecīgi kuru meiteni kronēt par princesi.

Uzzinot, ka ieguvusi "Latvijas Princeses" titulu, Katrīna nespēja noslēpt savu prieku.
"Paldies visiem atbalstītājiem, paldies lieliskajai LNT komandai. Tagad varu pateikt, ka viss ko rakstīja dzeltenā prese, bija liels sviests. Mēs meitenes jutāmies aprūpētas un apčubinātas, LNT komandas darbinieki tekalēja kā skudriņas, lai mums būtu labi.

Visu laiku domāju, ka iegūšu otro vietu, tāpēc tagad būs jāsaka cita runa. Apsolu, ka būšu " Latvijas Princese" titula cienīga. Pildīšu savus solījumus un no sirds darīšu visu, kas manos spēkos, lai palīdzētu kam vien varu," uzzinot, ka ir uzvarējusi, sacīja Katrīna.

Sveicam Katrīnu ar uzvaru! Nezinām cik vērts ir kronis un šī šova slava, bet 10 000 eiro tomēr ir taustāma vērtība. :)

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [630] ››
luy 15.11.2008 20:06
kaads nezin kaa sauc to jauno puisiiti, kas dzied reklaamaa(zelta talantiem) un arii dziedaaja latvijas princeses shova finaalaa kaa viesis??:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss