Vai par Princesi tiešām kļūs slavenā basketbolista draudzene?

Jau šo sestdien šovu pametīs divas meitenes, vienu izbalsos Princis, otru meiteni izbalsos pašas dalībnieces.

Vai par Princesi tiešām kļūs slavenā basketbolista draudzene?
Komentāri 09.09.2008 07:57

Skaisti iecerētā pasaka "Latvijas Princese" TV kānāla LNT vēsturē ieies, kā viens no skaļākajiem un skandalozākajiem projektiem.

Neskatoties uz to, ka šovs turpinās un uzņem jaunus apgriezienus daudzi cenšas rast atbildi uz ļoti "grūto" jautājumu - kura no viņām iegūs minēto titulu?

Aizkulisēs runā, ka šova finālā tiksies tikai divas meitenes. Kuras? Vipi.lv no neoficiāliem avotiem kļuvis zināms, ka tā varētu būt basketbolista Armanda Šķēles draudzene Madara Grīnberga un Katrīna Puriņa.

Tikmēr Vipi.lv lasītāji minējuši, ka bez Madaras finālā būšot arī Krista Pesecka. Tāpat netiek izslēgts, ka šovā varētu atgriezties daudzu skatītāju favorīte Monta Zuke.

Pats fināls notikšot tiešraidē, bet uzvarētāju noteikšot skatītāji, tātad arī Vipi.lv lasītāji.

Personīgi man nekas nebūtu pret to, ka tik ļoti izslavēto titulu iegūtu lielā kristāliņu mīļotāja Agita Berga. Taču minētā projekta veidotāji gan jau parūpēsies par vēl šokējošāku gala iznākumu...

Sestdien šovā "Latvijas Princese" gaidāms jauns pavērsiens. Dalībnieces iekšējā balsojumā lems, kurai no meitenēm šovs būs jāpamet.

Sestdien, 20.septembrī šovu pametīs divas meitenes - vienu izbalsos Princis, otru meiteni izbalsos pašas dalībnieces.

Līdz ceturtajai sērijai šovā palikušas desmit meitenes - Krista, Dace, Agita, Helēna, Lelde, Katrīna, Liene, Jogita, Madara un Sabīna.

Kuru no meitenēm šo sestdien izbalsos pašas šova dalībnieces?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss