Sākas šovs "Latvijas princese"; VIPi.lv nosauc favorītes

30.augustā telekompānija LNT sāks demonstrēt jauno televīzijas šovu "Latvijas princese", VIPi.lv veica savu lasītāju aptauju, lai noskaidrotu kuras ir favorītes skatītāju vidū.

Sākas šovs "Latvijas princese"; VIPi.lv  nosauc favorītes
Komentāri[55] 30.08.2008 15:07

Protams šī aptauja ir balstīta tikai uz dalībnieču foto izvērtēšanu, taču kā zināms vīrieši'"mīl ar acīm" vai šova princis Valdis Šķutāns spēs novērtēt arī citas dalībnieču kvalitātes skatīsimies šova norises gaitā.

Šovā "Latvijas princese" viena no šova galvenajām personām būs dejotājs Valdis Škutāns.

Škutāns katrā šova sērijā piedalīsies individuālajos pārbaudījumos ar meitenēm, kā arī kopā ar žūriju pieņems lēmumu, kurai vai kurām meitenēm šovs jāatstāj. Škutāns meitenes vedīs cauri uzdevumiem un vērtēs viņu atbilstību titulam "Latvijas princese".

Katru šova sēriju veidos kolektīvais pārbaudījums, kurā visām meitenēm tiks dots viens uzdevums, kura mērķis ir katrā individuālā situācijā pārbaudīt dalībnieču zināšanas, erudīciju un smalko manieru pārzināšanu.

Šovā meitenēm ar Škutānu būs arī individuāla tikšanās un rožu ceremonija. Katra šova sērija beigsies ar ceremoniju, kurā Škutāns pēc pārrunām ar žūriju paziņos, kurai meitenei vai meitenēm šovs būs jāatstāj.

VIPi.lv aptaujas uzvarētājas:

Monta Zuke (483 balsis)

Sintija Antiņa (379 balsis)

Krista Pesecka (124 balsis)

Lelde Sirmā (106 balsis)

Oksana Petrova (100 balsis)

Šovakar pirmajā šova atklāšanas sērijā - pirmie pārbaudījumu, pirmās iepazīšanās, pirmās asaras. Meitenes iepazīstinās skatītājus ar sevi, iepazīsies ar Princi – Valdi Škutānu, un žūriju, kā arī uzzina šova noteikumus un galveno balvu.

Rožu ceremonijā septiņām meitenēm šovs būs jāpamet jau pirmajā šova sērijā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [55] ››
Karina 15.10.2008 12:14
Nu lai nu ko par Monto teiktu-man un vairākumam.. viņa tomēr P A T Ī K!;P

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss