Erudītām meitenēm nav vietas princešu šovā. Princis aizsūta mājās Daci

Septītajā šova "Latvijas Princese" sērijā šovu pameta erudītākā un zinošākā meitene - Dace.

Erudītām meitenēm nav vietas princešu šovā. Princis aizsūta mājās Daci
Komentāri[108] 11.10.2008 22:14

Septītajā sērijā meitenes viesojās bērnunamā. Vairākas meitenes izplūda asarās, jo nespēja saprast vecākus, kuri atsakās no saviem bērniem. Par to, kā šova dalībniecēm veicās bērnunamā, kuras meitenes vakarā satikās ar saviem mīļotajiem vīriešiem un kuras ļāvās karstasinīgām dejām uz bāra letes, ziņosim vēlāk.


Svarīgākais sērijas brīdis bija vakarā, kad Princis paziņoja, kurai meitenei sapnis par Princeses kroņa iegūšanu beidzies.
Lai gan Dace bija viena no erudītākajām šova dalībniecēm, līdz finālam viņa netika un septītajā raidījuma šovu pameta.


Ar katru nākamo sēriju izbalsot kādu no meitenēm kļūst aizvien grūtāk un grūtāk, tāpēc Prinča arguments, kāpēc šoreiz šovs bija jāpamet tieši Dacei, bija saistīts ar meiteņu aktivitātēm bērnunamā.
"Dace, es ievēroju, ka tu šodien biji visneitrālākā. Lai gan tu atradi kopīgu valodu ar pusaudzēm, man ir jāpieņem šis grūtais lēmums, tev šovakar šovs jāpamet," sacīja Princis.


Atvadoties no pārējām šova dalībniecēm, Dace sacīja: "Meitenes, lai jums veicas, esiet stipras, es ticu, ka labākā no jums kļūs par Latvijas Princesi. Es kā titula "Latvijas Princese" ieguvēju redzu Katrīnu vai Madaru. Sabīna nav tā persona, kurai būtu jākļūst par Latvijas Princesi. Agita ir ļoti, ļoti jauka meitene, bet man šķiet, viņa savos gados ir ārkārtīgi liels bērns un naivuma iemiesojums."


Šovu "Latvijas Princese" turpinās piecas meitenes - Sabīna, Katrīna, Lelde, Madara un Agita.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [108] ››
puķe 14.10.2008 08:59
Ļoti žēl, ka aizgāja Dacīte, vismaz bija meitene uz kuru bija gan prieks paskatīties, gan paklausīties ! Tagad varētu būt Madara, bet nu nekādā gadījumā kāda cita !!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss