Raimonda Paula un Laimas Vaikules koncerts LNT

LNT Līgo vakaru un Jāņu dienu atzīmēs ar tradicionāli lielisku programmu, priecājoties par labāko komēdiju un piedzīvojumu filmu izlasi un skaistākajiem Līgo koncertiem.

Raimonda Paula un Laimas Vaikules koncerts LNT
Komentāri[12] Bilžu galerija[15] 17.06.2008 08:00

Smaržīgajā Līgo dienā jau no astoņiem rītā viena pēc otras sekos aizraujošās LNT piedāvātās komēdijas un piedzīvojumu filmas - jautrākās animāciju filmas („Kliforda patiešām lielā filma” un „Toms un Džerijs”), smieklīgākās komēdijas („Kaķi pret suņiem”, „Gandrīz varoņi” un „Misters aukle”). Turklāt pēcpusdienā, 18:15, kopīgi varēsim skatīties slaveno latviešu klasiku „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”.

Līgo dienā kanālā LNT baudi arī skanīgākos svētku koncertus! Katram būs iespēja dziedāt un priecāties līdzi skaistākajām latviešu dziesmām iemīļotāko latviešu dziedātāju izpildījumā. Līgo un Jāņos ir jādzied! Tādēļ pirmdien 14:20 LNT ekrānos redzēsim vokālo grupiņu „Dzeguzīte”, skanot no Līgo koncerta „Līgo Raiskumā”, vēlāk, 16:30, Līgo vakara un Jāņu dienas parašas koncertā „Līgo Ērgļos”, bet 20:35 vakara lielkoncerts „Līgo Ērgļos”!

Bet otrdien 10:35 noskaņojieties trakulībām ar „Emīla nedarbiem”, 12:10 būs piedzīvojumu filma „Priekšpilsētas desantnieks”, 14:00  „Amerikāņu dumpinieki”, bet vilinošā„ Vecās pagastmājas mistērija” 15:55, un varēsiet skatīties arī lielisko komēdiju „Denisa bieds”!

Pašā Jāņu dienas vakarā plkst. 20:35 esiet gatavi kopā ar LNT piedzīvot vēl kaut ko nebijušu - raidījuma „Tautas balss” veidoto Vislatvijas alus ātrdzeršanas sacensību finālu. Jūs redzēsiet labākos no labākajiem!

Bet 21:20 LNT piedāvā Raimonda Paula un Laimas Vaikules organizēto koncertu ar jaunā viļņa laureātiem. Šajā koncertā būs redzamas tādas latviešu estrādes zvaigznes kā vokālā grupa „Cosmos”, Jānis Stībelis, Intars Busulis, Andris Ērglis, Žanna Blagoveščinskaja un Nika Plotņikova.

           

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
smiekliigi 06.07.2008 17:56
nu EERglis jau taads staars ka tikai savam ŗipoja akmens" zin vaardus ;)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss