Raimonds Pauls un Laima Vaikule aicina uz koncertu

14.jūnijā plkst.19:00 Dzintaru koncertzālē aicinām pavadīt burvīgu vasaras vakaru koncertā "Raimonds Pauls un Laima Vaikule aicina".

Raimonds Pauls un Laima Vaikule aicina uz koncertu
Komentāri[29] 08.06.2008 10:17

Laima Vaikule ir viena no Latvijas populārākajām dziedātājām, kuras sadarbība ar Raimondu Paulu ir vainagojusies ar krāšņām koncertprogrammām jau vairāku gadu garumā.

Šogad ir radies jauns projekts, kurā aicināti piedalīties starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa "Jaunais vilnis" Latvijas finālisti- Jānis Stībelis, Andris Ērglis, Intars Busulis, grupa "Cosmos", Žanna Blagoveščenskaja, Nika Plotņikova, kā arī šī gada konkursa dalībnieks Dons.

Programmā skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gan latviešu, gan krievu valodā. Grupa "Cosmos" izpildīs dziesmas "Meža gulbji" un "Tu kā, es kā", Jānis Stībelis priecēs skatītājus ar "Glāzi piena" un "Ļubov nastala", Intars Busulis dziedās populārās dziesmas "Brīvdiena" un "Gonki", Andris Ērglis izpildīs "Ripoja akmens" un "Dziesmu par piedošanu", kā arī daudzas citas dziesmas. Koncerta izskaņā dalībnieki vienosies Raimonda Paula dziesmā "Te ir mana dzimtene".

Biļetes uz koncertu vēl var iegādāties SIA "Biļešu paradīze" kasēs visā Latvijā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
Paula 25.06.2008 17:10
Patika .Bija jauki un milji.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss