Tuvojas Paula un Petera mūzikla “Kerija” pirmizrāde

Nākamnedēļ, 22. maijā, Latvijas Nacionālajā teātrī paredzēta Raimonda Paula un Jāņa Petera mūzikla “Kerija. Retrospekcija” pirmizrāde.

Tuvojas Paula un Petera mūzikla “Kerija” pirmizrāde
Komentāri[4] 15.05.2008 08:21

Tas ir stāsts par Keriju — naivu, cerību pilnu meiteni —, kura no mazpilsētas ierodas “filmu mekā”, lai iekarotu sapņu pasauli. Pirmā mīlestība, pirmā vilšanās, pirmās uzvaras un sāpes, bet tikai spīts un sīkstums palīdz sasniegt mērķi — Kerija kļūst par aktrisi…


Kā teic iestudējuma veidotāji, mūzikls ir atmiņas un atklāsmes, liktenīgas kaislības un piedzīvojumi un pierāda vien to, ka ne visi dzīves mērķi un ideāli ir piepildāmi, jo dažreiz dzīvi regulē neizdibināms spēks, kā dēļ tiekšanās pēc skaistas un piepildītas dzīves pārvēršas vientulībā, mīlestības un sapratnes trūkumā mūža nogalē. Tā ir nostalģija un ilgas pēc siltuma, mīlestības un nesamākslotības.


Iestudējumu veido režisore Gaļina Poliščuka, scenogrāfiju — Aigars Ozoliņš. Lomās redzēsim Ditu Lūriņu vai Mariju Bērziņu, Mārci Maņjakovu vai Gundaru Grasbergu, Uldi Anži vai Ģirtu Liuziniku, Astrīdu Kairišu, Ivaru Pugu, Jāni Āmani, Karīnu Tatarinovu u.c.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
* 17.05.2008 22:04
graamtas autors ir Teodors Dreizers

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss