Evas Longorijas jaunais draugs uztetovējis sev viņas vārdu FOTO

Par to, ka Evai Longorijai un Penelopes Krūzas brālim Eduardo ir romantiskas attiecības šaubu nav.., tomēr tas, ka viņu starpā viss ir TIK nopietni, ir liels pārsteigums, jo nemaz tik ilgi viņi kopā nav..

Evas Longorijas jaunais draugs uztetovējis sev viņas vārdu FOTO
Komentāri[9] 15.02.2011 07:35

Baumas par to, ka 35 gadus vecā „bīstamā mājsaimniece” Eva Longorija sagājusi kopā ar 25 gadus veco Eduardo Krūzu izskanēja janvāra sākumā, laikā, kad vēl nebija oficiāli šķirta aktrises un basketbolista Tonija Pārkera laulība.

Aktrises pārstāvis nekavējoties baumas noliedza, paziņojot, ka abu starpā vien platoniskas attiecības, tomēr pagājušajā nedēļā acīmredzamais liecināja pavisam par ko citu – Longorija ar 25 gadus veco Krūzu bija nofotografēti skūpstāmies uz jahtas Maiami.

Tagad tam, ka Krūzs ir pamatīgi ieķēries seksīgajā Longorijā, par pierādījumu kalpo arī tas, ka viņš uz savas rokas uztetovējis viņas vārdu..

Lai arī kopā pavadītais laiks nav ilgs, izskatās, ka viss kļūst nopietni, jo tāpat vien neviena vārdu uz sava ķermeņa vis netetovēsi..

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Sin 22.02.2011 16:44
Nununu.. Gaumes atšķiras, tak cilvēki beidzot saprotiet.. "Es vispār nesaprotu kā var patikt aptetovēti tēvaiņi, un otrādi.." Es, piemēram nesaprotu, kā var nesaprast vēl aizvien, ka cilvēki ir dažādi.

Tas nav atbaidoši. Es sev negribētu, bet man nebūtu iebildumi, ja draugam būtu. Protams, smuki un kvalitatīvi, nevis kaut kas bezjēgā uzķēpāts..

Un nu un, ka viņa uztetovēja kko saistībā ar bijušo? Viņi ĻOTi ilgi bija kopā, kāpēc ne? Kurš zināja, ak tā iznāks..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss