Oficiāli šķirta Evas Longorijas un Tonija Pārkera laulība

Pagājušajā piektdienā noslēdzies seriāla „Bīstamās mājsaimnieces” zvaigznes Evas Longorijas (Eva Longoria) un „San Antonio Spurs” basketbolista Tonija Pārkera (Tony Parker) laulības šķiršanas process, vēsta ārzemju mediji.

Oficiāli šķirta Evas Longorijas un Tonija Pārkera laulība
Komentāri[2] Bilžu galerija[10] 01.02.2011 07:31

Pāris par savu šķiršanos paziņoja pavisam negaidīti pagājušā gada novembrī, īsi pēc tam, kad parādījās ziņas par Tonija Pārkera sānsoļiem.

Bija gaidāms, ka laulības šķiršanas process ieilgs, jo abi savas prasības bija iesnieguši dažādās tiesās.

Neskatoties uz to, ka 35 gadus vecā Longorija bija neapmierināta, ka Pārkers iesniedzis prasību dažas dienas pēc viņas, lai paātrinātu procesu Losandželosas Augstākajā tiesā tajā pašā dienā tika iesniegti dokumenti, kuri apliecināja Longorijas piekrišanu lietas izskatīšanai Teksasas tiesā, kur dokumentus bija iesniedzis Pārkers.

Pagājušajā piektdienā Evas Longorijas un Tonija Pārkera laulība tika oficiāli šķirta.

Lai arī bija parādījusies ziņa, ka Eva Longorija grasās likvidēt visus tetovējumus, kuri viņai atgādina par nu jau bijušo vīru, tomēr viņa to negrasoties darīt.. vēl jo vairāk - tuvākajā laikā viņas esošajiem tetovējumiem pievienošoties kāds jauns.

Tikmēr, atgādināsim, ka janvāra sākumā izskanēja baumas, ka Eva Longorija uzsākusi romantiskas attiecības ar Penelopes Krūzas brāli Eduardo. Longorijas pārstāvis jau paspējis to noliegt, apgalvojot, ka abi ir tikai un vienīgi draugi.

Longorija un Pārkers satikās 2004. gadā, un apprecējās trīs gadus vēlāk.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
juulija 01.02.2011 23:33
nu baigi vaidzēja viņam p***** apkārt, tik skaista sieviņa bija.. :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss