Maikls Džeksons atkal iesūdzēts tiesā

Maikls Džeksons (Michael Jackson) atlaidis savu ilggadējo pārstāvi Reimoni Breinu (Raymone Brain), kura iesūdzējusi popa karali tiesā par to, ka Džeksons ilgu laiku netika maksājis par viņas pakalpojumiem.

Maikls Džeksons atkal iesūdzēts tiesā
Komentāri[11] Bilžu galerija[6] 08.05.2009 07:30

Reimone Breina pirmo reizi tika atlaista 2005. gadā, tomēr 2006. gadā viņa atkal tika pieņemta.

Džeksona izbijusī pārstāve strādāja pie dziedātāja bēdīgi slavenajā laikā, kad viņš tika apsūdzēts pedofilijā. Viņa bija tā, kas sniedza viņam atbalstu un aizstāvēja no mediju uzbrukumiem.

Tagad Breina iesniegusi tiesā prasību pret Džeksonu, par to, ka dziedātājs jau labu laiku nav maksājis par viņas darbu.

Viņa apgalvo, ka visi viņas mēģinājumi visu nokārtot mierīgā ceļā izgāzušies, un viņai nekas cits neatliek, kā iesniegt lietu tiesā.

„Ar nožēlu man nekas cits neatliek, kā iesniegt tiesā prasību pret savu ilggadējo darba devēju, kuru ilgstoši esmu apbrīnojusi un cienījusi – Maiklu Džeksonu,” paziņojusi Breina.

„Diemžēl Džeksona kungs nav pildījis mūsu līguma noteikumus, neskatoties uz maniem neskaitāmajiem mutiskajiem lūgumiem visu nokārtot. Esmu patiešām apbēdināta, ka viņš nav pildījis savus pienākumus.”

Pēdējo dienu laikā šī jau ir otrā lieta, kura tiek iesniegta tiesā pret Džeksonu. Tāpat viņu tiesā iesūdzējusi hīta „Thriller” aktrise Ola Reja (Ola Ray), kura apgalvo, ka Džeksons viņai ir parādā naudu par viņas dalību 1983. gada superhītā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Touareg 30.06.2009 20:56
MJ ir pats sirsniigaakais cilveeks, nesaprotu kaa visi speej vinju izmantot, maitas un bastardi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss