Džeksons koncertu rīkotājiem pieprasa sagādāt dzīvu ziloni

Popmūziķis Maikls Džeksons vērsies pie tuvojošos koncertu rīkotājiem ar prasību sagādāt viņam šovam nepieciešamās lietas, piemēram, dzīvu Āfrikas ziloni. Kā ziņo portāls «Gigwise», Džeksons plāno uz skatuves izjāt ziloņa mugurā.

Džeksons koncertu rīkotājiem pieprasa sagādāt dzīvu ziloni
Komentāri[12] 29.03.2009 11:19

Pašlaik tiek plānots, ka gaidāmo koncertšovu skatuves dekorācijās dominēs džungļi. Džeksons pieprasījis, lai viņu, ierodoties uz skatuves, pavadītu zelta ķēdēs saslēgtas panteras, aiz viņa muguras lidotu papagaiļi un citi eksotiski putni.

Pilnīgi iespējams, ka šovā būs iesaistīti arī trīs pērtiķi un simt afrikāņu cilts masaju kareivji. Kā raksta «Daily Mirror», Džeksons vēlas radīt pašu iespaidīgāko šovu pasaulē. Tiesa gan, koncertu rīkotāji izteikuši bažas, ka iecerētās idejas var neizdoties realizēt, jo pastāv noteikti dzīvnieku aizsardzības likumi.

Interesanti, ka Džeksons kategoriski atteicies ierasties uz koncertiem, izmantojot sauszemes vai gaisa satiksmi. «Daily Mirror» precizē, ka mūziķis baidās no autosastrēgumiem, kā arī ļoti baidās no helikopteriem. Tieši tādēļ koncertu rīkotāji vienojušies ar kādu kuģu kompāniju par Džeksona pārvadāšanu.

Džeksons, uzzinājis par šo vienošanos, bijis sajūsmā par ideju ierasties koncertos ar kuteri. Pēc mūziķa vārdiem, tas būtu «glamūrīgi, īstenā Džeimsa Bonda garā».

Pēc četru gadu ilgas klusēšanas pirmajam Maikla Džeksona koncertam būtu jānotiek jūlijā. Paškronētais popmūzikas karalis no jūlija līdz nākamā gada februārim plāno 50 koncertšovos uzstāties miljonam skatītāju.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
lapa 04.04.2009 12:40
Pati brīnos, bet man patīk kā viņš pirmājā bildē izskatās:D:D(normāli)
Gribētos redzēt viņa šovu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss