Publicētas jaunas Džolijas un Pita dvīņu fotogrāfijas

FOTOREPORTĀŽA

Publicētas jaunas Džolijas un Pita dvīņu fotogrāfijas
Komentāri[36] Bilžu galerija[9] 05.08.2008 20:18

Andželīna Džolija (Angelina Jolie) un Breds Pits (Brad Pitt) tiesības publicēt savu jaundzimušo dvīņu pirmās bildes pārdeva diviem amerikāņu žurnāliem – Hello un People.

Kopā abi žurnāli pārim par dvīņu fotogrāfijām samaksājuši 14 miljonus ASV dolāru, katrs samaksājot pa 7 miljoniem ASV dolāru, tādējādi padarot abu bērnu fotogrāfijas par visu laiku dārgāk pārdotajām slavenību bērnu bildēm.

Īsi pēc dvīņu piedzimšanas, šī gada 12. jūlijā, pāris sniedzis interviju, kuras laikā Pits paziņojis, ka viņa jaundzimušais dēls līdzinoties Krievijas bijušajam prezidentam, tagadējam Krievijas premjerministram Vladimiram Putinam (Владимир Путин).

„Es atļaušos apgalvot, ka Vivjena atgādina Andželinu gan ārēji, gan iekšēji. Viņa ir tikpat eleganta, cik viņas māte. Savukārt Nokss ir gluži kā es. Viņam patīk mūzika. Taču uzreiz pēc dzimšanas viņš izskatījās kā Vladimirs Putins!” paziņojis Breds Pits.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
bee 06.10.2008 19:31
dirst gribas ,lasot,ka beerns tikko naacis pasaulee un vinjam,redziet,jau patiik muuzika...pizdec,kaa kautko taadu var pateikt?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss