Ar Mārtiņu Eglienu ir pavisam slikti... Lūdzam palīdzēt!

Ar Mārtiņu Eglienu ir pavisam slikti... Lūdzam palīdzēt!
Komentāri Bilžu galerija[15] 15.02.2023 09:53

LŪDZU NOZIEDOSIM, CIK KATRS VAR ATĻAUTIES. JAU IEPRIEKŠ PATEICAMIES!

Nacionālā teātra talantīgais aktieris Mārtiņš Egliens jau ilgāku laiku cīnās ar nopietnām veselības problēmām. Viņš zaudējis sava darba galveno instrumentu -  runas spējas un balsi. 2023. gada 14.februārī portālā Ziedot.lv publiskots lūgums – nepieciešama palīdzība Mārtiņam Eglienam. Īsā laikā sākotnēji nepieciešamā summa tika saziedota. Tas dod cerību, ka viss būs labi!

Tomēr, visticamāk, būs vajadzīgas atkārtotas operācijas un procedūras, tāpēc ziedošana jopojām ir aktuāla. ZIEDOT VAR ŠEIT

Aktieris ilgāku laiku bija jutis, ka ar balsi ir lielas problēmas. Taču pirms gada sapratis, ka situācija ir nopietna, jo pat nespēja vairs parunāt. Kopš tā brīža aktieris ir bijis pie neskaitāmiem speciālistiem Latvijā – pie LOR, pie neirologa, pie osteopāta, pie kineziologa, pie manuālā terapeita, pie psihiatra, pie logopēda un pat pie dziednieka. Taču rezultātu nav bijis.

FOTOGALERIJĀ DITAS LŪRIŅAS UN MĀRTIŅA EGLIENA DZĪVES MIRKĻI

Līdz beidzot Latvijas ārstu konsīlijs nozīmēja aktierim procedūru, kas tiek veikta vienā no Vācijas klīnikām. Procedūras cena ir 10 000 eiro, un, ja tā patiesi palīdzēs, to būs nepieciešams atkārtot.

“Tā ir cerība atgūt gan balsi, gan spēju strādāt, gan arī iespēju būt atkal tam, kas esi! Gribas ticēt, ka tā arī būs un jau drīzumā varēšu uzrunāt gan savus mīļotos cilvēkus, gan skatītājus,” – saka aktieris un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Portāla Ziedot.lv pieejamā informācija liecina, ka 15.februārī Mārtiņam Eglienam saziedotā summa ir 44 000 eiro.

Aktierim Mārtiņam Eglienam var palīdzēt šeit.

Uzziņai:

Mūsu palīdzība nepieciešama talantīgajam un skatītāju iemīļotajam aktierim Mārtiņam Eglienam. Mārtiņš jau vairāk nekā 20 gadus Nacionālā teātra aktieris ar daudzām spilgtām un leģendārām lomām. Mārtiņš vadījis simtiem koncertu un pasākumu visā Latvijā. Viņam piemīt spēja precīzi sajust publikas noskaņojumu un ar savu aso mēli atraisīt pat visatturīgākos skatītājus. Skatītāji viņu iemīļojuši arī par īpašo spēju spilgti un asprātīgi parodēt politiķus. Aktiera talants sakņojas gan dvēseles smalkumā, gan nervu stiprumā, gan asā reakcijā, gan trenētā atmiņā. Talants nevar izpausties, ja nav balss. Šobrīd tieši šis - galvenais aktiera "ierocis" ir Mārtiņam atņemts.

Jau kādu laiku Mārtiņš juta, ka ar balsi ir problēmas. Taču pirms gada Mārtiņš saprata, ka situācija ir nopietna, jo vairs nespēja normāli parunāt. Kopš tā laika Mārtiņš bijis pie neskaitāmiem ārstiem, izmeklējumiem un procedūrām. Apmeklēti vairāki speciālisti - LOR, neirologi, osteopāti, kineziologs, manuālais terapeits, psihiatrs, logopēds, balss treneris, adatu terapija un pat dziednieki. Diemžēl rezultātu nav.Latvijas ārstu konsīlijs ir nozīmējis Mārtiņam procedūru, ko veic Vācijas klīnikā. Procedūra izmaksā līdz 10 000 eiro. Ir iesniegts pieteikums Nacionālajā Veselības dienestā par valsts apmaksātu ārstniecību, taču atbilde vēl jāgaida. Bet slimība negaida. Mārtiņš pēc iespējas ātrāk vēlas nokļūt klīnikā un saņemt procedūru. Ja procedūra palīdzēs, tad tādas pašas procedūras pēc kāda laika būs jāatkārto. Un arī tam būs nepieciešami līdzekļi.

“Tā ir cerība atgūt gan balsi, gan spēju strādāt, gan arī iespēju būt atkal tam, kas esi! Gribas ticēt, ka tā arī būs un jau drīzumā varēšu uzrunāt gan savus mīļotos cilvēkus, gan skatītājus,” atzīst Mārtiņš un lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Mārtiņam!

Projekts ievietots portālā 14.02.2023


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss