Lūriņai mēģinājumā iesit pa galvu; aktrise nonāk slimnīcā

Pie vienas no savām enerģiskākajām lomām uz Latvijas Nacionālā teātra skatuves tikusi aktrise Dita Lūriņa: lugā «Sieviete, kas nav uzmanības vērta» viņa iejūtas galvenās varones tēlā. Turklāt ar panākumiem, pat neskatoties uz to, ka mēģinājumos tika piedzīvota nopietna trauma.

Lūriņai mēģinājumā iesit pa galvu; aktrise nonāk slimnīcā
Komentāri[1] 18.03.2013 09:31

Aktrises Ditas Lūriņas sniegums izrādē «Sieviete, kas nav uzmanības vērta» tika novērtēts ar milzu aplausiem. Pēc izrādes kopā ar pārējiem kolēģiem Lūriņa skatuves tērpā devās uz ierasto pirmizrādes banketu Baltajā zālē. Ar skaļām ovācijām un ziediem tur vispirms savā gaidāmajā 45 gadu jubilejā tika sveikta izrādes režisore Indra Roga. Banketa laikā izrādes galvenā dīva Lūriņa turējās nostāk un izskatījās nedaudz sagurusi, ko atzina arī īsajā sarunā ar »VZ«: «Loma ir ļoti interesanta un spraiga. Ir patīkams nogurums, jo uz skatuves mēs izlikām visas savas emocijas,» teica Lūriņa.

Pēc »VZ« rīcībā esošās neoficiālās informācijas, Lūriņai šī loma prasīja krietni vairāk spēku nekā parasti: vēl pāris dienas pirms pirmizrādes pat nebija zināms, vai tā notiks, jo aktrise tieši no mēģinājuma tika aizvesta uz «stradiņiem», lai veiktu galvas magnētisko rezonansi. Iemesls – kāda galvas trauma, par kuras nopietnību neko precīzāk uzzināt gan neizdevās. Pati Lūriņa neko nebija gatava skaidrot, aizbildinoties ar nogurumu. «Es šodien biju uz skatuves. Visas izrādes tiek spēlētas, atvainojiet, tagad es došos pārģērbties,» noteica Lūriņa, kura arī vēlāk vairījās no neērtiem jautājumiem un aktieru kafejnīcā notiekošajās svinībās kopā ar vīru aktieri Mārtiņu Eglienu galvenokārt uzturējās smēķētavā.

Latvijas Nacionālā teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Rimšēviča »VZ« apgalvoja, ka baumas par Lūriņas galvas traumu nav bez pamata, taču tās ir krietni pārspīlētas. «Jā, viņa nedaudz sasita galvu, taču jau tajā pašā vakarā varēja spēlēt. Runas ir pārspīlētas, nekā traka nebija – skatuves partneris nedaudz viņai trāpīja ar roku,» stāstīja Rimšēviča.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Niks 18.03.2013 21:23
Dita Lūriņa ir ļoti SKAISTA un talantīga aktrise...
Pirmizrādes svinībās viņa kopā ar vīru aktieri Mārtiņu Eglienu galvenokārt uzturējās ...smēķētavā.
Smēķētava ...galvenās lomas tēlotājai laikam ir tā romantiskākā(???) vieta, kur ietusēt ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss