Ivo Goldmanis satrieca tautu un skatītājus. TV zvaigznei vienkārši vairs negribējās dzīvot

Ivo Goldmanis satrieca tautu un skatītājus. TV zvaigznei vienkārši vairs negribējās dzīvot
Komentāri Bilžu galerija[19] 25.12.2021 13:59
"Neslēpšu – man pazuda vēlme dzīvot." Ivo Goldmanis izrāpies no dzīves lielākās bedres - vēsta žurnāls Kas Jauns.

Jau vēstījām par atlaistā telekanāla LNT diktora Ivo Goldmaņa traģisko stāvokli, kas satrieca tautu un bijušos televīzijas kolēģus. Tagad Goldmanis esot atguvies no lielākās krīzes mūžā.Līdz tai bedrei, kurā viņš pabija rudens sākumā, nonācis drīz pēc LNT likvidēšanas. Pie izmisuma vainojams arī kovids un citas problēmas, ar kurām viņš saskārās. "Neslēpšu – man pazuda vēlme dzīvot," žurnālistiem saka Ivo.

Satrauktie virsraksti medijos: kāpņutelpā piedzērušies guļ vīrietis ar sievieti... Foto redzamā persona ir TV zvaigzne IVO Goldmanis ar savu draudzeni...  FOTOGALERIJĀ 3. un 4. BILDE.


Par to TV zvaigzne saka: "Tas bija īslaicīgs vājuma brīdis. Tiesa gan, diezgan ekstrēms. Jo pirms tam pa kāpņu telpām es nedzīvojos."

Goldmanis norāda, ka atgriezties dzīvē motivējusi viņa ģimene un trīs dēli. Viņš ir pateicīgs bijušajai sievai Dacei, tagadējai dzīvesbiedrei Kristiānai un kolēģiem.

Dzīve pamazām nostabilizējas: "Esmu veicis savu morālo inventarizāciju, izgājis rehabilitācijas kursu, un viss ir daudzmaz kārtībā. Arī veselība atgūta, un tagad jāiet tikai uz priekšu! Tā bedre ir apskatīta, un es tajā vairs nevēlos nokļūt. Nē, nē, nē! Nekad!"


Visu interviju lasiet žurnālā Kas Jauns.

Tiesa, nav zināms, kā populārā ētera personība izskatās tagad. No sabiedrības viņš slēpjas un sociālajos tīklos nav atrodams.


Personības dzīves mirkļi bilžu galerijā.Lasiet vēl:


Līdz asarām traģiski. LNT diktors pārdzēris jēgu kā bomzis. Publiskots necenzēts TV zvaigznes Ivo Goldmaņa foto

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss