Līdz asarām traģiski. LNT diktors pārdzēris jēgu kā bomzis. Publiskots necenzēts TV zvaigznes Ivo Goldmaņa foto

FOTO no rensteles. Ivo 20 gadus bija mūsu ekrānos. Vai mēs, sabiedrība, varam palīdzēt Ivo Goldmanim?

Līdz asarām traģiski. LNT diktors pārdzēris jēgu kā bomzis. Publiskots necenzēts TV zvaigznes Ivo Goldmaņa foto
Komentāri[15] Bilžu galerija[19] 08.10.2021 20:36
Kā raksta žurnāls Kas Jauns, Rīgas mikrorajona iedzīvotāji ir satraukušies un vērš uzmanību, ka palīdzība nepieciešama kādreizējā kanāla LNT ziņu diktoram Ivo Goldmanim un viņa draudzenei, kuru dzīvesveids novedis līdz nakšņošanai mājas kāpņutelpā un pat uz ielas.


Tagad publiskota necenzēta TV zvaigznes Ivo Goldmaņa bilde, kurā TV zvaigzne redzama kopā ar sievieti guļam kāpņu telpā. Šo bildi no anonīmiem e-pastiem saņēmuši vairāki slavenību portāli - FOTOGALERIJĀ TREŠAIS UN CETURTAIS FOTO.
Ivo 20 gadus bija mūsu ekrānos. Vai mēs, sabiedrība, varam palīdzēt Ivo Goldmanim? Rakstiet ieteikumus komentāros vai e-pastā redakcija@vipi.tv.

Uzziņai no 2021.gada 30.septembra:


Atlaistā LNT diktora Ivo Goldmaņa stāvoklis satrauc Rīgas iedzīvotājus un bijušos TV kolēģus.
2019. gada novembrī tika likvidēts LNT Ziņu dienests, bez darba atstājot aptuveni 30 darbinieku. Atlaisto darbinieku vidū bija arī ziņu diktors Ivo Goldmanis, kura pašreizējais stāvoklis satraucis sabiedrību un bijušos kolēģus.


Vairāki portāli saņēmuši kāda aculiecinieka foto, kurā redzams, ka daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā guļ vīrietis ar sievieti. Foto redzamā persona esot TV zvaigzne Ivo Goldmanis ar savu draudzeni - FOTOGALERIJĀ.


Aculiecinieks stāsta, ka Goldmanis ar draudzeni nakšņojot trepēs pie savas mammas dzīvokļa, kā arī mājas bēniņos un bieži redzams klīstot pa apkārtni, meklējot iespējas iedzert.


Žurnāls Kas Jauns vēsta, ka abu bomžu dēļ bieži sauktas policijas ekipāžas.

Žurnālisti sazinājās ar Goldmaņa kolēģiem - ilggadējā LNT Ziņu dienesta vadītāja Inese Kārkliņa norādīja, ka "Ivo simtu gadu nav ne satikusi, ne arī par viņu ko dzirdējusi"...


Savukārt sporta žurnālists Edgars Barbaks atzina, ka abi pēdējo reizi ar Goldmani kontaktējušies pirms mēneša vai diviem un tolaik "viņš noteikti nebija padevies". "Domāju, mēs visi – bijušie kolēģi un draugi – esam atvērti palīdzēšanai, par to viņam nevajadzētu uztraukties, ka kāds negribētu palīdzēt, bet cilvēkam vispirms pašam sev jāgrib palīdzēt, lai citi to varētu izdarīt!"

Pirms 2 gadiem ziņots, ka Goldmanis un viņa sieva Dace – grupas Dzelzs vilks solista Jura Kaukuļa māsa – noslēguši laulāto mantisko attiecību līgumu.

«Jā, tāds fakts ir noticis,» tolaik žurnālam Privātā Dzīve atklāja bijušais LNT ziņu moderators. Viņš ar sievu Daci Goldmani noslēdza laulāto mantisko attiecību līgumu. Tas notika neilgi pirms gadumijas – 2019. gada 30. decembrī. Laulības līgums, kurā minēts: «Laulātie apliecina, ka katra laulātā šķirtā manta ir tā kustamā un nekustamā manta, kas viņam piederēja pirms laulības noslēgšanas, kā arī visa tā manta, kuru konkrētais laulātais iegādājies laulības laikā.»

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [15]

raimonds varens 13.10.2021 00:27
gruti but vienam, kad neviens tevi nesaprot.
Edīte Balode 12.10.2021 00:18
Vai tad neviens nav bijis tādā situācijā.... fotogrāfs un visi pārējie, kas šo bildi palaida tautā...būtu labāk valsts vadoņus fotogrāfējis viņu ballītēs... Kauns ivo goldmanim.... kāds arī tevi var nofotogrāfēt ....
Gerda Daktere 11.10.2021 22:03
Dievs žēlīgais/palīdzi Ivo Goldmanim
Attopies Ivo,turies tumsas spēkiem pret
Gita Rēviča 11.10.2021 22:01
tas ir sausmas ,to jau mes kurs katrs protam, nofotografet piedzerusu cilveku ,bet ridzinieki attopietes ,tak palidziet vinam tikt uz kajam ,gan tacu ir kadi aukstaki speki kas var vinam palidzet ,ridzinieki attopieties tas nav tas cilveks kam butu japaliek pa bomzi ,
Zīle 11.10.2021 17:53
Manuprāt tā nedrīkst fotografēt cilvēku kad viņš guļ un vēl rādīt visai pasaulei. Varbūt kāds jurists var palīdzēt un lai vainīgie saņem sodu un samaksā Ivo par šādām darbībām.
Anna 09.10.2021 15:44
Ak, Dievs, cik skumji
Renars 09.10.2021 15:42
Skumji.
Astra Strade 09.10.2021 00:30
Žēl, ka nolikvidēja LNT programmu un cieta mūsu talantīgie moderatori, un tagad pat TV3 nomaina šarmanto Artu Skuju pret.....
Gerda Daktere 09.10.2021 00:24
Ivo Goldmanim vajadzīga ticība.Sastapties un no sirds izrunāties ar Mārci Jenciiti!!!!!
Vienalga >> Gerda Daktere 09.10.2021 07:49
Sviests ! Un ko tad Jencïtis polšu nopirks
allo garaž >> Gerda Daktere 13.10.2021 00:43
a kas ir jencitis?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss