Nožēlojami! Tauta 'mirst badā', kamēr Ulmanis par mūsu nodokļu maksātāju naudu vālēs ar 58000 TK dārgu auto

VIDEO: kā ambīciju pārsātinātais Guntis Ulmanis brauks uz nebēdu ar medību auto par mūsu naudiņu! Pastāv aizdomas, ka iepirkums Gunta Ulmaņa automašīnai veidots speciāli konkrētajam spēkratam.

Nožēlojami! Tauta 'mirst badā', kamēr Ulmanis par mūsu nodokļu maksātāju naudu vālēs ar 58000 TK dārgu auto
Komentāri[27] Bilžu galerija[10] 11.02.2021 20:33
Bijušā valsts prezidenta Gunta Ulmaņa Toyota markas apvidus auto iepirkuma specifika liek tirgotājiem secināt, ka skaidri redzams: jaunais iepirkums veidots konkrētam auto.


Mašīna tikusi izraudzīta steidzamības konkursa kārtībā un ne par labāko cenu! Turklāt tehniskās specifikācijas prasību sarakstā minēts, ka tai jābūt apvidus, ražotai 2020. gadā un jābūt tumši metāliskā krāsā.


Guntim Ulmanim ir 81 gads. FOTOGALERIJĀ VIŅA DZĪVES MIRKĻI + AR KĀDU AUTO BRAUCA RADINIEKS, PREZIDENTS KĀRLIS ULMANIS

Tāpat uzskaitīta prasība pēc noteikta automobiļa garuma, riteņu izmēra. Tieši specifiskās prasības auto tirgotājus mudinājušas domāt, ka jau iepriekš ticis noskatīts konkrēts auto.Nākamos četrus gadus jaunā automašīna no nodokļu maksātāju naudas izmaksās ap 1200 eiro mēnesī jeb 48 000 eiro kopā, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).Tātad auto gala cena ir 58 080 eiro. No nodokļu maksātāju naudas... Sabiedrība nav mierā ar šādu faktu pandēmijas laikā, kad ikvienam "mirstīgajam" ir grūtāk izdzīvot nekā ierastos apstākļos.


LASIET ARĪ PAR ULMAŅA ĀRLAULĪBAS SĀŅSOĻIEM AR SKAISTO SIEVIETI:


Guntim ULMANIM ārlaulības bērns un mīlas trijstūris?


Lora esot pat prasījusi Ulmanim šķirties no sievas
Auto asociācijas prezidents Andris Kulbergs skarbs: “Valsts galvai jārāda priekšzīme, ka tas ir kā piemērs, bet šis gadījums tāds nav. Skaidri redzams, ka ir izvēlēts konkrēts modelis, ka  acīmredzot vēlme eksprezidentam ir braukt medībās; tas nebūtu tas sliktākais, bet sliktākais ir, ka piegādes termiņš ir divas nedēļas. Valsts prezidenta un sevišķi eksprezidenta autoparku var laicīgi plānot. Tas nozīmē, ka ir skaidri apzināta konkrēta mašīna, un tas neliecina par iespēju piegādāt labāko cenu, tas nav labs piemērs.”

Prezidenta kanceleja informāciju noliedz, vēsta LTV Panorāma:

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
Valda Šmite 24.02.2021 23:07
Ak, Dievs, ak, Dievs! Jàcer, ka šis kungs saņems savu sodu septiņu paaudžu garumā!!! Cik tālu var aiziet badīgums???

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss