Ulmanim (71) no jauna piedraud publiskot viņa slepenos seksa sakarus un bērnu

Par Gunta Ulmaņa ārlaulības sakariem ar kādu ļoti jaunu dāmu pirmās baumas pavīdēja pirms vairākiem gadiem. Tagad, nonākot atpakaļ politikā, notikumi uzņem apgriezienus.

Ulmanim (71) no jauna piedraud publiskot viņa slepenos seksa sakarus un bērnu
Komentāri[11] 28.11.2010 06:00

Pirms kāda laika telekompānijas TV3 ziņu raidījums vēstīja, ka izskanējusi neoficiāla informācija par kādu sievieti, kura šantažējot Ulmani ar ziņām par to, ka viņai no eksprezidenta it kā esot bērns.

Bērns esot rūpīgi slēpts visu šo laiku - tāda bijusi vienošanās ar pašu Ulmani vēl prezidentūras laikā; par klusēšanu, protams, esot veikta iespaidīga samaksa. 

Savukārt vasaras beigās "Par labu Latviju!" preses konferencē kāds vīrietis apvienības valdes priekšsēdētājam Guntim Ulmanim demonstrējis kādas sievietes fotogrāfiju ar bērnu rokās un tirdīja, vai eksprezidents viņu pazīst.

Vīrietis Ulmanim publiski iedevis fotogrāfiju, kuru pavirši aplūkojis, eksprezidents apgalvojis - šādu sievieti nepazīst. "Es teiktu, ka viņa ir skaista sieviete. Kā no kalendāra," sacījis Ulmanis.

Vīrietis pasākumā uzvedies noslēpumaini - nav nosaucis savu vārdu un uzvārdu, vien stādījās priekšā kā "brīvais" žurnālists. Citus jautājumus Ulmanim viņš nav uzdevis. Pēc preses konferences viņš nekavējoties pametis telpu. Taujāts, ko ar savu rīcību vēlējies pateikt, vīrietis žurnālistiem vien atteicis, ka drīzumā būšot iespējams uzzināt, kas tā par dāmu.

Ulmanis TV3 uzsvēris, ka viņam nav no kā baidīties un par ko kaunēties.

Žurnāls Kas Jauns pirms pāris nedēļām intervēja Ulmani, kurš žurnālistei atzinies, ka reiz finansiāli palīdzējis kādai daudzbērnu ģimenei. Šīs ģimenes viena no meitām (27 gadi) arī tiek piešūta kā Ulmaņa ārlaulības bērna māte. Ieraugot žurnālistes iedoto lapiņu ar personas kodu un vārdu, Ulmanis esot pamatīgi apstulbis. Bet pēc mirkļa sacījis, ka neko tādu neatceroties... Lai gan apstulbušais eksprezidents mēģināja visu noliegt, tomēr pats sapinās un neko ticamu pateikt nespēja.

Guntim Ulmanim laulībā ar Ainu jau ir divi 1963. un 1969. gadā dzimuši bērni.

Vēlēšanu naktī Guntis dzēra kopā ar oligarhiem

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
pfff! 29.11.2010 22:51
Tas jau gandriiz kaa kompliments, ka cieniijamos gados veel uz ko tik jaunekliigu ir speejiigs! Ko tur liegties, - nav veerts! :) Izdeviigaak ir visus tureet nezinjaa - ir par ko rakstiit un meeles triit! ( ja par tevi nerunaa, tevis varbuut nav?...)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss