52 gadu vecumā mūžībā aizsaukts miljonārs, ELKOR īpašnieks Aleksandrs Popovs

52 gadu vecumā mūžībā aizsaukts miljonārs, ELKOR īpašnieks Aleksandrs Popovs
Komentāri[6] Bilžu galerija[9] 05.01.2021 17:24

Ronalds Feldmanis, ELKOR valdes loceklis:

"2020. gada nogalē negaidīti un pāragri mūžībā aizgāja kompānijas ELKOR dibinātājs un īpašnieks Aleksandrs Popovs dzimis 18.02.1968. – 26.12.2020.

ATVADU FOTOGALERIJA

Visu savu dzīvi Aleksandrs Popovs veltīja ģimenei un ELKOR uzņēmuma attīstībai, katram sniedzot uzmanību, stingru vadību un atbalstu.

Savās vīzijās un kompānijas attīstības stratēģijā viņš daudzkārt apsteidza laiku un bja soli priekšā, nemitīgi liekot mainīties, pilnveidoties, attīstot dažādus virzienus, lai pielāgotos mainīgajai biznesa videi. Aleksandrs Popovs nekad neapstājās pie sasniegtā, vienmēr meklēja jaunus izaicinājumus, turpināja izvirzīt jaunus ambiciozus mērķus sev, kopmpānijai un tās darbiniekiem. Aleksandrs Popovs mācēja saskatīt jebkurā cilvēkā viņa stiprās puses, tās izcelt un palīdzēja tās pilnveidot.

Savu uzņēmējdarbību Aleksandrs Popovs uzsāka 1989.gadā ar apģērbu ražošanu un tirdzniecību un gadu gaitā attīstīja līdzvadošajam mazumtirdzniecības uzņēmumam Latvijas vēsturē. ELKOR trīsdesmit divu gadu pastāvēšanas vēsturē ir strādājuši vairāk, kā 10,000 darbinieku. Daudzi ir auguši un attīstītjušies kopā ar kompāniju, citiem tā bija lieliska iespēja apgūt jaunas prasmes un pateicoties ELKOR turpināt savu karjeru citur.

Kompāniju ELKOR nākotnē gaida daudz jaunu izaicinājumu, pārbaudījumu un iesākto ideju un mērķu realizācija.

ELKOR ir 100% Latvijas uzņēmums, kas dibināts 1989. gadā Rīgā. ELKOR mazumtirdzniecības tīkla veikali un internetveikals elkor.lv piedāvā elektronikas preces, apģērbus un apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem, preces sportam un tūrismam, bērnu preces, pārtiku, mājas preces un mēbeles. 2019. gadā ELKOR apgrozījums sastādīja 43 miljonu EUR. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 350 darbinieku."

Izsakām visdziļāko līdzjūtību uzņēmēja piederīgajiem. Atvadu foto.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
alveja 13.01.2021 22:37
RIP

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss