Smagos noziegumos aizdomās turētais ELKOR šefs pie stūres pieķerts smagā reibumā

Naudas atmazgāšanā aizdomās turētās "Elkor" grupas īpašnieks Aleksandrs Popovs lielu daļu laika pavada ASV, - kā rāda šīs valsts oficiālie reģistri, viņš tur tiešām uzturas. Pagājušā gada augustā Popovs ASV pat aizturēts par braukšanu reibumā, raksta portāls Pietiek.com.

Smagos noziegumos aizdomās turētais ELKOR šefs pie stūres pieķerts smagā reibumā
Komentāri[2] 20.06.2011 11:09

Kā rāda Floridas arestu reģistrs, 42 gadus vecais, 155 mārciņas smagais un 5 pēdas un 11 collas garais Popovs pagājušā gada 30 augustā aizturēts pie automašīnas stūres, turklāt, spriežot pēc garā pārkāpumu saraksta, laiku pirms tam pavadījis tiešām jautri - raksta Pietiek.com

Popovam, kā izriet no reģistra, fiksēti veseli pieci pārkāpumi: viņš ne tikai vadījis auto alkohola vai narkotiku reibumā un nav varējis uzrādīt automašīnas reģistrācijas dokumentus, bet arī braucis ļoti īpatni, neievērojot ietvi un velosipēdistu celiņus.

Cik var spriest no reģistra, amerikāņu policisti gan pret apskurbušo Latvijas miljonāru izturējušies diezgan maigi, un viņam uzlikts tikai 500 dolāru sods.

Kā zināms Elkor grupas veikalos un birojos Ekonomikas policija veica vērienīgas kratīšanas sakarā ar naudas atmazgāšanu īpaši lielos apmēros, kases aparātu datu viltošanu un aplokšņu algām kā sistēmu.

Jau 3 cilvēki aizturēti.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Kirdik 20.06.2011 21:38
Šitam kēksam draud reāls restots caurums. Un visam Elkoram arī basta.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss